Frech Tools Poland Sp. z o.o.

Konstrukcje form do ciśnieniowego odlewania stopów.

Odlewnie
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1, 58-260 Bielawa dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(74) 645 78 20
Adres korespondencyjny
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1, 58-260 Bielawa dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Frech Tools Poland to firma zajmująca się produkcją form do ciśnieniowego odlewania stopów cynku, aluminium oraz magnezu. Od początku działalności stawiamy na wysoką jakość techniczną i merytoryczną realizowanych zleceń. Naszą siedzibą jest Bielawa, w województwie dolnośląskim. Działamy od 2005 roku.
Produkty i usługi
French Tools Poland to przedsiębiorstwo z siedzibą w Bielawie. Działamy na krajowym rynku nieprzerwanie od 2005 roku dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie. Nasza podstawowa działalność obejmuje konstrukcję form do ciśnieniowego odlewania stopów cynku, aluminium i magnezu, ale to jedynie część oferty. Obejmuje ona również:

- serwisowanie form,
- wykonanie kompletnych obudów,
- obróbka skrawaniem,
- obróbka elektroerozyjna.

Skrawanie odbywa się przy wykorzystaniu sprzętu CNC i wykonywane jest na maszynach sterowanych komputerowo co zapewnia wysoką precyzję wykonania oraz zgodność elementów z przygotowaną dokumentacją. Z kolei obróbka elektrokorozyjna polega na obróbce metali przy wykorzystaniu erozji elektrycznej, która ma miejsce przy wyładowaniach elektrycznych. Metoda ta jest najbardziej przydatna przy obróbce specjalnych części maszyn i innych elementów, tzw. trudnoskrawalnych.

Za najwyższą jakość usług i produktów odpowiada doświadczona kadra pracowników. Pracownikom zapewniamy stałe szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami oraz specjalistycznym oprogramowaniem. Dzięki temu zapewniamy wysoką precyzję wykonania.

Skutecznie współpracujemy z licznymi klientami z branży motoryzacyjnej, sprzętu AGD, elektroniki, czy sprzętu audio wideo i nie tylko. Dbamy o terminowe wykonanie nawet w przypadku dużych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
Wykonujemy samodzielnie konstrukcje form, w przypadkach trudnych jesteśmy wspierani przez narzędziownie Oskar Frech GmbH naszą firmę siostrę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń