P.P.H.U Mech - Nik Adrian Pelc

Projektowanie i wykonawstwo zabudów do samochodów ciężarowych i dostawczych

Zabudowy nadwozi samochodowych
pl. Wolności 22-24, 58-260 Bielawa dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
Strona www
Telefon
(74) 833 32 69
P.P.H.U Mech - Nik Adrian Pelc

Informacje

Opis działalności
Zakup nowych ciężarówek i samochodów dostawczych to często zbyt duży wydatek dla przedsiębiorców, dlatego warto zainteresować się ofertą firmy Mechanik z Bielawy. Przedsiębiorstwo od 2007 roku na podwoziach nowych i używanych pojazdów montuje zabudowy dostosowane do potrzeb klientów.
Produkty i usługi
Zabudowy konstruowane są z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak aluminium, kompozyty oraz sklejka i spełniają wysokie wymogi odnośnie wytrzymałości, odporności na warunki atmosferyczne oraz pojemności. Taka oferta z pewnością przekona właścicieli firm transportowych i sprzedawców samochodów, tak samo jak produkowane w zakładzie plandeki. Firma dostarcza estetyczne i wytrzymałe osłony skrzyni ładunkowej, a dodatkowo może na nich nanieść dowolne napisy i grafiki. Co ważne, w zakładzie produkowane są też specjalne odmiany plandek - przesuwne, które służą do osłony skrzyni ładunkowych w samochodach samowyładowczych.

Mechanik poza wymienionymi zabudowami i plandekami produkuje też inne elementy do pojazdów.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje:
- zawieszenia pneumatyczne,
- owiewki,
- zderzaki,
- haki holownicze,
- kabiny sypialne.

Owiewki zmniejszają opór powietrza i zużycie paliwa podczas jazdy, a zawieszenia pneumatyczne zdecydowanie poprawiają właściwości trakcyjne aut. Z kolei kabiny sypialne do samochodów dostawczych sprawdzą się w każdej firmie, której auta jeżdżą w długie trasy. Dzięki takiemu wyposażeniu kierowcy mogą odpoczywać w każdym miejscu nadającym się do parkowania. Te i inne rozwiązania są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji dotyczących firmy i dodatkowe zdjęcia znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie wyposażenia aut można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
dolnośląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Marysia
Owiewki zdecydowanie poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy.
P
Piotrek
Cenię ich za to, że produkują solidne zabudowy oraz kabiny sypialne. W branży transportowej to istotna sprawa.
K
Karolina
Produkują wysokiej jakości zabudowy do samochodów dostawczych. Są ergonomiczne, opływowe, a do tego pojemne!
F
Franek
Miła obsługa zapewnia pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań do pojazdów. Dokonali w moim samochodzie montażu haków holowniczych i się nie zawiodłem pod względem wykonania.
I
Iga
Wykonali dla mnie plandekę z widocznym oraz wyraźnym nadrukiem. Sama plandeka trzyma się doskonale i doskonale znosi każdą pogodę.