Adex. PHU. Jolanta Pelc

Materiały opałowe
ul. Wojska Polskiego 3, 58-260 Bielawa dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(74) 833 32 69
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 3, 58-260 Bielawa dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adex jest zlokalizowane w Bielawie, na terenie powiatu dzierżoniowskiego, w województwie śląskim. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji pelletu.
Produkty i usługi
Zajmujemy się również skupowaniem oraz sprzedawaniem odpadów. Jesteśmy aktywni na rynku już od prawie dwudziestu lat, dzięki czemu posiadamy odpowiednie doświadczenie, by zagwarantować najwyższą jakość wszelkich prowadzonych przez nas działań. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

W ramach świadczonych przez nas usług można wymienić między innymi:

Produkcja Pelletu,

Sprzedaż Pelletu,

Skup trocin.

Jako doświadczony producent pelletu możemy zapewnić wysoką jakość naszego towaru. Pellet jest paliwem opałowym powstającym z biomasy tj. ze sprasowanych trocin drzew iglastych (80-90%) oraz drzew liściastych (10-20%). Poprzez brak jakichkolwiek chemicznych substancji uzupełniających, wysokoenergetyczny pellet staje się jednym z najbardziej ekologicznych materiałów opałowych. Posiada wartość opałową drewna, jednak zostawia bardzo mało popiołu i ma niską wilgotność.

Pellet jest paliwem, które stosuje się na szeroką skale w wielu krajach Europy zachodniej. Przykładowo w Anglii czy Holandii z pelletu korzysta się w elektrowniach. Norwegowie i Niemcy wykorzystują pellet do palenia w gospodarstwach domowych. Proponujemy Państwu podobne rozwiązanie. Nasz tani pellet to idealny substytut węgla czy drewna.

Poza produkcją oraz transportem i sprzedażą pelletu, działamy również jako skup odpadów plastikowych. Na tej płaszczyźnie skupujemy orazsprzedajemy następujące rodzaje odpadów: PP-EPDM, HDPE oraz PP-PE. Posiadamy wszelkie uprawnienia oraz certyfikaty, a skupione towary są przechowywane w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach.

Zatrudniani przez nas pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w pracy są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz bezwzględne dotrzymywanie terminów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń