Dart-Trans. Transport Międzynarodowy

Transport expresowy.

Transport międzynarodowy
ul. Wojska Polskiego 3, 58-260 Bielawa dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(74) 833 32 69
748341017
601562553
darttrans@wp.pl
693994696
Może cię zainteresować
Dart-Trans. Transport Międzynarodowy

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną. Wykonujemy usługi transportowe na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w przewozach towaru w systemie expresowym Polska-Europa-Polska.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług związanych z transportem drogowym oraz usługami spedycyjnymi. Od początku istnienia naszym głównym celem jest zapewnienie swoim klientom satysfakcji z wykonania zleconych nam usług. Bez względu na okoliczności, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam towar bez uszczerbku i w terminie doszedł do miejsca przeznaczenia. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszemu zleceniu.

Nasze usługi transportowe i spedycyjne świadczymy na terenie Polski oraz Europy. Specjalizujemy się w wykonywaniu przewozów towarów w systemie ekspresowym Polska-Italia-Polska. Świadczone przez nas usługi są zgodne z konwencją CMR. Chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) oraz ubezpieczeniem odpowiedzialności zawodowej przewoźnika. Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym, na który składają się samochody o DMC do 3,5 tony (20cbm) z 9 miejscami paletowymi. Wszystkie zostały wyposażone w system monitoringu GPS, dzięki któremu jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować trasę przejazdu.

* Sprzedaż samochodów ciężarowych

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą szczegółową oferta produktową lub z dokładnym zakresem świadczonych usług spedycyjnych i transportowych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem w Bielawie.
Marki i specjalizacje
• Iveco Eurocargo
• Fiat Ducato (Ciągnik)
• Citroen Jumper
• Fiat Ducato
• Peugeot Boxer
• Renault Master
• Ford Transit
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Eryk
Powiedzieć, że firma jest szybka i tania, to tak jakby nie podpowiedzieć nic. Szczerze polecam za podejście do klienta oraz jakość świadczonych usług transportowych. Bardzo dobra firma spedycyjna.
Ł
Łukasz
Usługi transportowe świadczone na najwyższym poziomie. Łatwy kontakt, atrakcyjna cena i szybki przewóz. Na pewno będę korzystał jeszcze z usług tej profesjonalnej firmy.