P.P.H.U MECH - NIK Adrian Pelc

Zabudowy nadwozi samochodowych
ul. Wolności 22, 58-260 Bielawa dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(74) 833 32 69
Adres korespondencyjny
ul. Wolności 22, 58-260 Bielawa dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Zakup nowych ciężarówek i samochodów dostawczych to często zbyt duży wydatek dla przedsiębiorców, dlatego warto zainteresować się ofertą firmy Mechanik z Bielawy. Przedsiębiorstwo od 2007 roku na podwoziach nowych i używanych pojazdów montuje zabudowy dostosowane do potrzeb klientów.
Produkty i usługi
Zabudowy konstruowane są z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak aluminium, kompozyty orazsklejka i spełniają wysokie wymogi odnośnie wytrzymałości, odporności na warunki atmosferyczne oraz pojemności. Taka oferta z pewnością przekona właścicieli firm transportowych i sprzedawców samochodów, tak samo jak produkowane w zakładzie plandeki. Firma dostarcza estetyczne i wytrzymałe osłony skrzyni ładunkowej, a dodatkowo może na nich nanieść dowolne napisy i grafiki. Co ważne w zakładzie produkowane są też specjalne odmiany plandek - przesuwne, które służą do osłony skrzyni ładunkowych w samochodach samowyładowczych.

Mechanik poza wymienionymi zabudowami i plandekami produkuje też inne elementy do pojazdów. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje:

* zawieszenia pneumatyczne
* owiewki
* zderzaki
* haki holownicze
* kabiny sypialne

Owiewki zmniejszają opór powietrza i zużycie paliwa podczas jazdy, a zawieszenia pneumatyczne zdecydowanie poprawiają właściwości trakcyjne aut. Z kolei kabiny sypialne do samochodów dostawczych sprawdzą się w każdej firmie, której autajeżdżą w długie trasy. Dzięki takiemu wyposażeniu kierowcy mogą odpoczywać w każdym miejscu nadającym się do parkowania. Te i inne rozwiązania są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji dotyczących firmy i dodatkowe zdjęcia znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie wyposażenia aut można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń