Global Funeral Transport Paweł Ziemski Zakład Pogrzebowy

Organizacja pogrzebów i transport zmarłych z Francji do Polski

Usługi pogrzebowe
ul. Świdnicka 9B, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Global Funeral Transport Paweł Ziemski Zakład Pogrzebowy
ul. Świdnicka 9B, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
NIP
8821910888
Telefon
Global Funeral Transport Paweł Ziemski Zakład Pogrzebowy

Informacje

Opis działalności firmy Global Funeral Transport Paweł Ziemski Zakład Pogrzebowy w Dzierżoniów
Global Funeral Transport prowadzimy w Dzierżoniowie, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się usługami pogrzebowymi, w tym transportem zmarłych na terenie Polski oraz sprowadzaniem ich z zagranicy.
Produkty i usługi
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin zmarłych, oferujemy całodobowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się m.in. transportem ciał na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Oferujemy przewożenie zmarłych z innych państw, w tym z Francji do Polski. Zapewniamy również transport funeralny z Polski do Francji i do innych państw. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i używamy odpowiednio przystosowanych samochodów.

Nasz oferta w Global Funeral Transport obejmuje przewożenie karawanami trumien i urn, w tym ze szczątkami osób, które zostały ekshumowane. Zapewniamy odpowiednie trumny, urny i inne artykuły pogrzebowe. Możemy też dopełnić wszystkich formalności dotyczących transportu i ewentualnych kremacji.

Poza wymienionymi usługami możemy zorganizować ceremonie pochówków w różnych obrządkach religijnych i pogrzeby świeckie. Zapewniamy na czas pochówków tradycyjnych i urnowych kwiaty, a także oprawę muzyczną, jeśli takie jest życzenie rodziny.

Dodatkowych informacji dotyczących Global Funeral Transport udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Global Funeral Transport Paweł Ziemski Zakład Pogrzebowy z lokalizacji: Dzierżoniów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dzierżoniowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń