Optima FPH Kowalczyk J.

Producent okapów kuchennych

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
ul. Cicha 4, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Optima FPH Kowalczyk J.
ul. Cicha 4, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
NIP
8820004171
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
602744665
Optima FPH Kowalczyk J.

Informacje

Opis działalności firmy Optima FPH Kowalczyk J. w Dzierżoniów
Firma Optima znajduje się w Dzierżoniowie. Jesteśmy producentem okapów gastronomicznych i przemysłowych. Działamy od 1989 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma Optima w Dzierżoniowie specjalizuje się w wyposażaniu gastronomii w trwały, funkcjonalny i estetycznie wykonany sprzęt. Jesteśmy wyposażeni w maszyny CNC, które umożliwiają nam precyzyjną produkcję okapów i mebli.

Naszą specjalnością jest produkcja okapów kuchennych. Produkujemy okapy przyścienne, wyciągowe, kondensacyjno-indukcyjne i kondensacyjne. Każdy z nich wyposażony jest w komplet filtrów labiryntowych, zawiesia montażowe i króćce wyciągowe.

W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do okapów. Wśród nich możemy wyróżnić takie, jak między innymi rury i akcesoria przyłączeniowe SPIRO i FLEX, filtry siatkowe wielostopniowe, wentylatory czy oświetlenie podwieszane LED.

Dokładamy więc wszelkich starań, aby dostępne u nas okapy i meble gastronomiczne wyróżniały się doskonałą jakością i niezawodnością. Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny , oraz szybkie terminy realizacji. Uruchomiliśmy nową linię wzorniczą
profesjonalnych okapów i mebli gastronomicznych, nasz asortyment produkujemy
na najnowszej generacji maszynie CNC LASER

Jesteśmy również producentem mebli gastronomicznych. Produkujemy stoły, umywalki, baseny, szafy przelotowe, regały, szafki wiszące, nadstawki czy półki.Zasięg działania
Firma Optima FPH Kowalczyk J. z lokalizacji: Dzierżoniów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń