PCE Polska Sp. z o.o.

Producent osprzętu elektrotechnicznego.

Materiały elektryczne
ul. Podwalna 8A, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(74) 831 76 00
Dyrektor handlowy - Agnieszka Mazur
748324081
agnieszka.mazur@pce.pl
601997839
Weronika Olewińska
748317600
weronika.olewinska@pce.pl
pce@pce.pl
PCE Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
PCE Polska to przedsiębiorstwo o profilu produkcyjno-handlowym, które już od 1944 roku dostarcza Klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości osprzęt siłowy. Nasza firma należy do międzynarodowej grupy PCE i jest polskim oddziałem firmy PC Electric GmbH z siedzibą w Austrii. Od wielu lat rozwijamy się, dążąc do sukcesywnego doskonalenia swoich produktów i usług, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką.
Produkty i usługi
Niezwykle bogata i wciąż poszerzająca się oferta (w tym zestawy gniazdowe, rozdzielnice stacjonarne przenośne i podwieszane, gniazda i wtyczki przemysłowe, osprzęt jednofazowy, przedłużacze jedno i trójfazowe, łączniki krzywkowe oraz wiele innych) odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół techniczno-konstruktorski czuwa nad stałym doskonaleniem produktów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dotrzymać kroku wymogom rynku, zarówno w aspekcie technicznym, technologicznym, jak i cenowym.

Specjalizując się w osprzęcie siłowym zyskaliśmy perfekcję, która umożliwia nam tworzenie produktów doskonale sprawdzających się zarówno w przemyśle, na placach budowy jak i w instalacjach domowych. Produkty PCE są przystosowane do pracy w trudnych warunkach takich jak np. w kopalniach, tunelach, elektrowniach czy przemyśle ciężkim.

Cechą wyróżniającą nas spośród producentów branży elektroinstalacyjnej jest nie tylko doskonała jakość wyrobów, ale także bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, co wynika z elastycznego systemu produkcji i świetnie opracowanych metod magazynowania. Duża wydajność i nieskomplikowany sposób przyjmowania oraz realizacji zamówień umożliwiają nam oferowanie przystępnych cen za produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

Grupa PCE

PC ELECTRIC, St. Martin, Austria
PCE POLSKA, Dzierżoniów, Polska
PCE MERZ, Gaildorf, Niemcy
PCEL Sri Lanka, Sri Lanka
BRANDT GMBH, Inzersdorf, Austria
WINKLER GMBH, Ingolstadt, Niemcy
MOSER Systemelektrik, Schönwald, Niemcy

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mirek
Fachowa pomoc, bogaty wybór i konkurencyjne ceny. A przede wszystkim jakość. Świetna oferta.
D
Darek
Bardzo duży wybór, no i pierwszorzędny towar. Regularnie kupuję u nich do swojej hurtowni elektrycznej, bo produkty cieszą się dużym powodzeniem z racji swojej niezawodności. Serdecznie polecam.