Bartosz Kwiatkowski Kancelaria Radcy Prawnego

Pomoc prawa dla osób fizycznych i podmiotów prawnych

Radcy prawni
Rynek 55/15, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bartosz Kwiatkowski Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

O nas
Radca prawny Bartosz Kwiatkowski jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W roku 2001 uzyskał on tytuł magistra administracji specjalność zarządzanie, natomiast w 2003 roku magistra prawa. Bartosz Kwiatkowski odbył dwie aplikacje prawnicze trwające po trzy lata każda w tym sądową w Sądzie Okręgowym w Świdnicy i Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie którą zakończył egzaminem sędziowskim w roku 2007 a także w Kancelarii Adwokackiej S. Gnat T. Gnat-Pigan w latach 2010-2012.

Doświadczenie zdobywał również służąc stałą obsługą prawną podmiotów gospodarczych takich jak "Różana" sp. z o.o., "Gran" sp. z o.o. Współpracował również z syndykiem masy upadłości przy prowadzeniu upadłości podmiotów takich jak:
• Bystrzyckie Fabryki Mebli S.A. w Bystrzycy Kł.,
• EuroFarm Witold Duchiewicz w Stolcu,
• Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Wałbrzychu Sp. z o.o. w Wałbrzychu,

W roku 2011 Bartosz Kwiatkowski został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu (nr wpisu WR/WR/2140).
Począwszy od stycznia 2013 r. wykonuje zawód radcy prawnego w ramach prowadzenia indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego w Dzierżoniowie.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Bartosz Kwiatkowski
Rynek 55/15,
58-200 Dzierżoniów

tel./fax: 74/ 817 60 85,
tel. kom. 606 584 016

e-mail: kancelaria@bartosz-kwiatkowski.pl,
www.bartosz-kwiatkowski.pl
Opis działalności
Kancelaria Radcy Prawnego pod kierownictwem Bartosza Kwiatkowskiego znajduje się w miejscowości Dzierżoniów. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie prawa pracy, prawa spadkowego, spółek, cywilnego, karnego oraz handlowego. Do kancelarii mogą się zgłosić zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Nazywam się Bartosz Kwiatkowski i od 2013 roku prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w Dzierżoniowie, jednak jestem w stanie dojechać do Klienta na terenie całego województwa dolnośląskiego. Specjalizuję się w usługach prawnych. Mogę Państwu zaproponować stałą obsługę prawną, a także doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. W mojej ofercie można również znaleźć reprezentowanie Klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi i egzekucyjnymi.

Oferta mojej kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Ponadto do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, a w tym gospodarczego. Moja oferta obejmuje również prawo spółek, umów i pracy. Prowadzę także sprawy związane z prawem upadłościowym i naprawczym. Oferuję pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Oprócz tego zajmuję się windykacją należności – szybko i skutecznie odzyskam od dłużnika zalegającą należność.

Uzupełnienie mojej oferty stanowi sporządzanie opinii prawnych, jak również sporządzanie i opiniowanie oraz negocjowanie umów cywilnoprawnych.
Zapewniam pełen profesjonalizm oraz dyskrecję.
Marki i specjalizacje
- Prawo cywilne
- Prawo gospodarcze
- Prawo spółek
- Prawo umów
- Prawo upadłościowe i naprawcze
- Prawo pracy
- Dochodzenie odszkodowań
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dzierżoniowski, Jelenia Góra, kłodzki, Legnica, oławski, strzeliński, średzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe