Gabinet Psychologiczny Karola Kotecka-Koba

Pomoc specjalisty psychologa

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
506 063 651
Adres korespondencyjny
Gabinet Psychologiczny Karola Kotecka-Koba ul. Słowiańska 6 58-200 Dzierżoniów tel. 506 063 651 karola.kotecka@gmail.com
Może cię zainteresować
Gabinet Psychologiczny Karola Kotecka-Koba

Informacje

Opis działalności
Gabinet Psychologiczny oferuje pomoc specjalistyczną w zakresie pomocy z trudnościami życiowymi, a także wsparcie w ramach rozwoju osobistego. Gabinet prowadzi mgr psycholog Karola Kotecka-Koba. Zlokalizowany jest na terenie Dzierżoniowa w województwie dolnośląskim.
Produkty i usługi
Oferta Gabinetu obejmuje usługi psychologiczne. Mgr Karola Kotecka-Koba, specjalista psycholog zapewnia wsparcie w zakresie takich problemów jak wypalenie zawodowe, obniżony nastrój czy niska samoocena, jak również gwarantuje pomoc psychoterapeutyczną.

Zakres pomocy psychoterapeutycznej obejmuje psychoterapię indywidualną, a także psychoterapię par i małżeństw. Prowadzi także terapię dla młodzieży i terapię rodzinną, mediacje oraz zajęcia z zakresu coachingu. Na podstawie wywiadu psycholog stawia diagnozę psychologiczną. Na jej podstawie, a także na podstawie konsultacji z lekarzem specjalistą, może podjąć kroki w zakresie terapii.

Pomoc psychologiczna jest potrzebna w przypadku takich schorzeń jak
-depresja,
-stany lękowe,
- fobie,
- ataki paniki,
-skutki przewlekłego stresu,
- zaburzenia emocjonalne,
- natręctwa,
- problemy psychosomatyczne,
-problemy natury seksuologicznej.
Psycholog pomaga przy konfliktach z rodziną oraz przyjaciółmi, problemami w pracy oraz w związku, jak również przy problemach wychowawczych z dziećmi. Pozwala przepracować stratę lub chorobę bliskiej osoby, problem przemocy w domu lub w pracy. Pomaga także przy problemach z kontrolą emocji lub problemach z komunikacją.

Specjalista przy pomocy terapii pozwala skoncentrować się na sposobie rozwiązania problemów oraz omawia z pacjentem metody wypracowywania zmian w życiu. Dzięki temu pacjent może uświadomić sobie swoje cele, uruchomić swe możliwości i zasoby, a także określić i wybierać sposoby działania w zakresie określonych zagadnień.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń