Gazy techniczne

Sprzedaż butli z gazem technicznym i osprzętu spawalniczego

Gazy techniczne
ul. Staszica 28a, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(74) 831 42 72
Adres korespondencyjny
ul. Staszica 28a, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Dominik Stępień jest właścicielem firmy Gazy Techniczne, która znajduje się w Dzierżoniowe, w województwie dolnośląskim. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą gazu technicznego. Drugim profilem naszej działalności jest sprzedaż osprzętu spawalniczego.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy obejmuje gazy techniczne o różnych klasach czystości. Tutaj zakupicie Państwo gaz bardzo wysokiej jakości, który jest używany w laboratoriach i technikach laserowych. Produkt sprzedajemy w butlach, które mieszczą od 2 do 50 litrów, lub w wiązkach butylowych, czyli dwunastu butlach razem z kolektorem.

W naszym asortymencie znajdują się gazy takie jak:
- acetylen,
– argon,
– azot,
– dwutlenek węgla,
– tlen,
– hel,
– wodór,
– krypton,
– neon,
– ksenon.

Sprzedajemy również propan i butan, mieszanki kalibracyjne i mieszaniny gazów. Mamy możliwość dostarczenia produktów na miejsce wyznaczone przez Klienta. Gwarantujemy bezpieczny i terminowy transport zakupionego gazu. Dojeżdżamy do każdego miejsca na terenie województwa dolnośląskiego. Sprzedajemy gaz 24 godziny na dobę. Jesteśmy dla Państwa czynni przez cały czas i służymy fachowym doradztwem oraz transportem.

Dla osób reprezentujących branże chłodnicze, poszerzyliśmy asortyment o czynniki chłodnicze. Udostępniamy także palniki do płomienia kamienia, płaszcze grzewcze i podgrzewacze przedreduktorowe, które mają na celu poprawić powolny proces odparowywania propanu z fazy płynne

Naszą ofertę uzupełniają produkty z zakresu spawalnictwa. Do dyspozycji oddajemy Państwu osprzęt spawalniczy, taki jak reduktory butlowe, druty spawalnicze, luty, topniki, węże spawalnicze, bezpieczniki przypalnikowe i zapalniczki.


Posiadamy wypożyczalnię sprzętu spawalniczego. Znajdują się w niej między innymi spawarki, zestawy do lutu, cięcia i spawania, kompresory, agregaty, palniki gazowe i reduktory.

Naszym Klientom gwarantujemy bardzo szybką dostawę zamówionych produktów, a także możliwość negocjacji warunków handlowych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Gazy Techniczne z Dzierżoniowa. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

azot,
tlen,
hel,
neon,
BHP,