Edytor Drukarnia Wydawnictwo

Drukarnie i poligrafia
ul. Strefowa 15, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
(18 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(74) 645 69 70
Adres korespondencyjny
ul. Strefowa 15, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie

Informacje

Siedzibą Edytor Drukarnia Wydawnictwo jest Dzierżoniów w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Drukarnie i poligrafia.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (74) 645 69 70
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Edytor Drukarnia Wydawnictwo. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Strefowa 15, 58-200 Dzierżoniów.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.73207N, 16.62002E. [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Edytor Drukarnia Wydawnictwo. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(18 opinii) napisz opinię
D
Dora
Dziękuje za porządnie wykonany wydruk.
M
K
Marek K.
Polecam, super kalendarze zrobione przez firmę Edytor. Dziękuje i pozdrawiam
R
R
Radny R.
Dziękuję
U
M
Urząd Miejski
Super, jakość wydruku i pełen profesjonalinzm. Polecam Drukarnię Edytor.
A
P
Adrianna P.
Drukarnia , bardzo rzetelna, fachowa obsługa i bardzo szybki termin realizacji-mimo gorącego okresu przedświątecznego. Wesołych Świąt.
M
Michał
Dobra jakość produktów, kalendarze pierwsza klasa. Polecam.
J
Janusz
Bardzo fachowa i rzetelna drukarnia! Polecam
J
Jerzy
Świetna współpraca. Wykonali na czas, w bardzo krótkim terminie pilne katalogi potrzebne na targi branżowe. Pełny profesjonalizm. Polecam!
E
Ewa
Firma znakomicie wykonała dla mnie wizytówki, bardzo się ciesze, że poszło im to ekspresowym tempie i nie musiałem za długo na nie czekać. Dobry druk, profesjonalnie podejście do klienta.
K
Kazik
Bardzo sobie chwalę współpracę z tą drukarnią, dotrzymują terminów, dobra jakość materiałów reklamowych.
O
ola
Polecam tę drukarnie, oferują wysoką jakość druku, w dobrej cenie. Znakomici fachowcy, dotrzymują terminów.
M
Mariusz
Współpracuję z tą drukarnią już od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem, utrzymują standardy, bardzo dobra jakość wydruku, solidna i rzetelna firma.
M
Mateusz
Świetna firma, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, każde zlecenie wykonuja na czas, solidnie i profesjonalnie. Mam z nimi znakomity kontakt i pełne zaufanie.
T
Tadeusz
Jestem bardzo zadowolony z druku kalendarzy na 2014 rok przez Edytora, dobra jakość, zgodnie z projektem i w wyznaczonym terminie.
R
radek
Bardzo dobra drukarnia, druk plakatów promocyjnych mojego sklepu wykonali w terminie, bardzo dobra jakość i jestem zadowolony również z ceny. Polecam
M
Marek
Polecam serdecznie drukarnie wykonali dla mnie zaproszenia na bankiet firmowy, profesjonalne wykonanie, dobra cena.
N
nieznany
Polecam tę drukarnię. Korzystam z ich usług. Druk mam zawsze w wyznaczonym terminie. Bardzo dobra jakość, korzystna cena.
M
Maria
Zamawiałam u nich produkcję kalendarzy trójdzielnych firmowych, które także pełniły by role promocyjna. Bardzo dobre wykonanie, zgodnie z projektem, jestem zadowolona z ceny i współpracy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.