Studio Edytor Drukarnia wydawnictwo

Drukarnia. Wydawnictwo. Poligrafia. Fotografia

Drukarnie i poligrafia
ul. Ząbkowicka 52, 58-200 Dzierżoniów dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Studio Edytor Drukarnia wydawnictwo

Informacje

Opis działalności
Firma Studio Edytor powstała w 1991 roku. Siedziba znajduje się w Dzierżoniowie, w województwie dolnośląskim. Właścicielem jest Tomasz Ligęza.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi poligraficzne. Nasz obszar działalności obejmuje druk cyfrowy i offsetowy. Druk cyfrowy polecany jest w przypadku wydruku niewielkiej ilości materiałów i pojedynczych dokumentów. Jego zalety to szybka realizacja, niskie koszty i możliwość wykonania jednej sztuki odbitki. W tym zakresie oferujemy katalogi, pocztówki, foldery, koperty z nadrukiem, notesy, wizytówki, ulotki, papier firmowy, broszury, dyplomy, plakaty, rollupy, menu i winiety.

Druk offsetowy dzieli się na arkuszowy i rozwojowy. Sprawdza się przy wydruku dużej ilości materiałów reklamowych. Ta metoda pozwala na dobranie sposobu uszlachetnienia. Nasza oferta zawiera foliowanie, lakierowanie wybiórcze, złocenie i hologram. Podejmujemy się też realizacji nietypowych projektów.

Drukujemy plakaty. Zajmujemy się plakatami jedno- i dwustronnymi. Projektujemy m.in. plakaty informacyjne, reklamowe i dekoracyjne.

Ponadto drukarnia Studio Edytoroferuje:
- banery reklamowe
- opakowania reklamowe
- etykiety ubraniowe
- efekt hologramu

Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym. Posiadamy nowoczesne urządzenia, które pozwalają na świadczenie usług w najwyższej jakości. Podejmujemy się realizacji różnego typu zamówień. Zajmujemy się zleceniami, które dotyczą od kilku do kilku tysięcy sztuk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty drukarni Studio Edytor.
Certyfikaty
Biała Lista - 2008ISO 9001 - 2005Gałązka Dębu - 2005Smok biznesu - 2004CorelDRAW! - 1996Dyplom za zajęcie II miejsca w Plebiscycie Gospodarczym Sudeckie Kryształy 2012
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
F
fasolakia
Zleciliśmy im wydruk kalendarzy. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.
D
Dmitri
Bardzo dobra drukarnia. Jakość ich usług to pierwsza klasa. OD razu widać, że pracują tam prawdziwi specjaliści. Do tego ceny mają konkurencyjne. Podsumowując, polecam.

Słowa kluczowe