Ultra Wood Katarzyna Łukasik

Sprzedaż desek elewacyjnych i montaż tarasów drewnianych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Świdnicka 42/3, 58-250 Pieszyce dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
530 176 376
Ultra Wood Katarzyna Łukasik

Informacje

Opis działalności
Katarzyna Łukasik jest właścicielką firmy Ultra Wood, która znajduje się w Pieszycach, w województwie dolnośląskim. Nasza działalność powstała w 2014 roku. Zajmujemy się sprzedażą drewna konstrukcyjne go, które może stanowić materiał wykończeniowy w najróżniejszych obiektach. Drewno, które sprzedajemy jest dokładnie impregnowane i służy Klientom przez lata. Drugim profilem naszej działalności jest montaż elewacji i drewnianych tarasów. Zapewniamy fachowe doradztwo w projektowaniu. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Ultra Wood oferuje swoim Klientom sprzedaż wyrobów drewnianych najwyższej jakości. Deski elewacyjne mające kontakt z deszczem, śniegiem i słońcem muszą być odpowiednio zaimpregnowane. Właśnie dlatego zajmujemy się odpowiednią konserwacją i impregnacją każdego materiału. W ten sposób możemy zapewnić, że każdy element wykończenia będzie cechował się solidnością i długotrwałością. Drewno może zachować swój piękny wygląd przez wiele lat, o ile odpowiednio się o nie dba. Z miłości do drewna postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę dla osób, które podzielają nasz gust. W ofercie znajdują się:
- deski tarasowe,
- deski elewacyjne,
- impregnaty ochronne i oleje,
- blaty drewniane,
- podłogi drewniane,
- systemy niewidocznego montażu.

Deski elewacyjne, ale również tarasy, które projektujemy, powstają głównie z drzew takich jak: świerk europejski, modrzew syberyjski, merbau, massaranduba, kempas, ipe, garapa, cumaru oraz bangkirai.

Nasz zespół zajmuje się montażem drewnianych tarasów i elewacji. Zapewniamy, że nasze konstrukcje są niezwykle trwałe. Odpowiednio obrobione i zaimpregnowane drewno świetnie prezentuje się na każdym rodzaju budynku. Podczas budowy używamy niewidocznych systemów montażu, dzięki czemu zyskujemy na estetyce i trwałości.

Tym z Państwa, którzy posiadają już konstrukcje drewniane, oferujemy usługi renowacji. Możemy odświeżyć deski lub inne elementy drewniane. Zajmujemy się olejowaniem i przywracaniem naturalnego koloru drewna.

Do naszych usług należy również montaż tarasów kompozytowych. Cechuje je jednolity kolor i brak słojów, które zazwyczaj widzimy w drewnie. Są również o wiele bardziej odporne na niskie i wysokie temperatury oraz wilgoć. Sprzedajemy materiały i zajmujemy się ich montażem.

Oferujemy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Zapewniamy precyzyjne wykonanie każdego projektu i atrakcyjne ceny. Chętnie nawiążemy jednorazową lub stałą współpracę. Zapraszamy do kontaktu z firmą Ultra Wood z Pieszyc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń