Runoland sp. z o.o. sp.j.

Przetwórstwo runa leśnego.

Przetwórstwo warzyw i owoców
ul. Podwale 11, 56-200 Góra dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(65) 543 24 26
Media społecznościowe
Runoland sp. z o.o. sp.j.

Informacje

Opis działalności
Zawsze świeże i doskonałe w smaku produkty z warzyw i owoców, grzyby marynowane i suszone, dżemy, konfitury z wiśni, truskawki, jagody, żurawina, ćwikła, ogórki małosolne.
Produkty i usługi
Podstawową działalnością firmy jest przetwórstwo runa leśnego. Jest to kontynuacja tradycji przetwórczych na tym terenie. Przetworzone grzyby leśne i owoce lasu można znaleźć nie tylko na polskim stołach, ale również w USA, Kanadzie, Australii i innych krajach. Pozostały asortyment to przetwory owocowe i warzywne. W ramach zamówień indywidualnych oferujemy również nasz asortyment w dużych opakowaniach dostosowanych do potrzeb odbiorców cateringowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki asortyment produktów mrożonych.

Firma Runoland od długiego czasu zajmuje się produkcją ekologicznych przetworów owocowo- warzywnych. Wysoką jakość tych przetworów potwierdzają coroczne kontrole jednostki certyfikującej EKOGWARANCJA. Aby zapoznać się dokładniej z naszą ofertę zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.runoland.pl lub do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubiński, Legnica, oleśnicki, Wałbrzych, Wrocław, oławski, zgorzeleckim

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń