Runoland sp. z o.o. sp.j.

Przetwórstwo runa leśnego.

Przetwórstwo warzyw i owoców
ul. Podwale 11, 56-200 Góra dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
Runoland sp. z o.o. sp.j.

Informacje

Opis działalności
Zawsze świeże i doskonałe w smaku produkty z warzyw i owoców, grzyby marynowane i suszone, dżemy, konfitury z wiśni, truskawki, jagody, żurawina, ćwikła, ogórki małosolne.
Produkty i usługi
Podstawową działalnością firmy jest przetwórstwo runa leśnego. Jest to kontynuacja tradycji przetwórczych na tym terenie. Przetworzone grzyby leśne i owoce lasu można znaleźć nie tylko na polskim stołach, ale również w USA, Kanadzie, Australii i innych krajach. Pozostały asortyment to przetwory owocowe i warzywne. W ramach zamówień indywidualnych oferujemy również nasz asortyment w dużych opakowaniach dostosowanych do potrzeb odbiorców cateringowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki asortyment produktów mrożonych.

Firma Runoland od długiego czasu zajmuje się produkcją ekologicznych przetworów owocowo- warzywnych. Wysoką jakość tych przetworów potwierdzają coroczne kontrole jednostki certyfikującej EKOGWARANCJA. Aby zapoznać się dokładniej z naszą ofertę zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.runoland.pl lub do kontaktu telefonicznego.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Małgorzata
Moje serce skradły farsze kapuściano-grzybowe, do pierogów idealne.
G
Grażyna
Dawno nie jadłam lepszego dżemu - smakuje zupełnie jak babciny!
R
Robert
Zależy mi na tym, żeby jeść zdrowo, dlatego kupuję w Runolandzie.
J
Jola
Bardzo dobre owoce od lokalnych rolników, niedrogie i niezwykle zdrowe.
G
Grzegorz
Przepyszne przetwory, bardzo wysoka jakość produktów i niskie ceny. Wszystkie przetwory są równie smaczne, lecz najbardziej polecam borówkę i żurawinę do mięs - wspaniale podkreśla smak.