Urbaniak Materiały budowlane

Szeroki wybór materiałów budowlanych

Materiały budowlane
ul. Sienkiewicza 8a, 56-210 Wąsosz dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
663 744 600
Adres korespondencyjny
ul. Sienkiewicza 8a, 56-210 Wąsosz dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Urbaniak znajduje się w Wąsoszu, w powiecie górowskim, w województwie dolnośląskim. Na rynku działamy już ponad 20 lat, co sprawia, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wachlarz artykułów wyposażenia wnętrz, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Nie zabraknie u nas produktów BHP, akcesoriów ogrodowych czy nawierzchni, w tym kostki brukowej. Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój asortyment. Dzięki sporemu doświadczeniu branżowemu możemy zaspokoić potrzeby nawet bardzo wymagających klientów.

Dodatkowo oferujemy:
- drzwi,
- tynki,
- farby,
- bloczki betonowe,
- ocieplenia,
- urządzenia grzewcze,
- dachówki,
- blachodachówki,
- ogrodzenia,
- siatki stalowe.

W sprzedaży mamy styropiany, bruk i odzież roboczą. Można zaopatrzyć się u nas w gazy techniczne, okna dachowe i ościeżnice drzwiowe. W bardzo atrakcyjnej cenie mamy sylikony, kleje i fugi. Oferta naszej hurtowni to kołki, śruby i gwoździe, a także dyble i cement.

Zapraszamy do nas po armaturę łazienkową i artykuły z zakresu hydrauliki, elektryki i oświetlenia. Uzupełnienie oferty to folia tunelowa i przewody elektryczne.

Ponadto w naszych sklepach funkcjonuje mieszalnia tynków i farb. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam na dokładne dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wystarczy wybrać barwę albo przedstawić swoje wymagania względem zastosowania tynku, a nasza firma zajmie się całą resztą.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Urbaniak.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń