Naprawa I Serwis Maszyn Budowlanych Jcb Kan-serwis Piotr Kaniecki

Serwis i naprawa maszyn budowlanych

Serwis i części do maszyn budowlanych
56-200 Zawieścice 14 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 393 658
Adres korespondencyjny
56-200 Zawieścice 14 dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Kan-Serwis to firma zajmująca się serwisem i naprawą maszyn budowlanych. Powstała w 2010 roku. Siedziba firmy znajduje się Zawieścicach, na terenie województwa dolnośląskim. Założycielem jest Piotr Kaniecki.
Produkty i usługi
Kan-Serwis to firma zajmująca się serwisem i naprawą maszyn budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ich prace przebiegają bardzo sprawnie i bezawaryjnie. Zakład specjalizuje się w naprawach maszyn od producenta JCB. Oferta firmy kierowana jest na rynek krajowy, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby wejść we współpracę z krajami ościennymi, takimi jak Słowacja, Czechy czy Litwa.

W ofercie firmy znajdziesz między innymi:
- naprawa maszyn budowlanych,
- naprawa maszyn przemysłowych,
- serwis maszyn budowlanych,
- serwis maszyn przemysłowych,
- sprzedaż części oryginalnych,
- sprzedaż części zamiennych.

Firma zapewnia najlepszej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Ponadto możesz być pewien, że usługa zostanie wykonana w terminie. Pracownicy zakładu doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas, dlatego też zapewniają pomoc przez 24 godziny w ciągu dobry.

Firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta, dlatego też na stronie internetowej nie ma cennika. Cena ustalana jest z każdym klientem osobno i zależy ona od rodzaju usługi, czasu na jej wykonanie czy też oczekiwań i wymagań.

Zapraszamy do skorzystania z usług Kan-Serwis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, podkarpackie, opolskie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń