Avarus Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Biura rachunkowe
ul. Galileusza 18, 67-200 Głogów dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(76) 835 72 00
Adres korespondencyjny
ul. Galileusza 18, 67-200 Głogów dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ, DORADZTWO PODATKOWE – BEZPIECZNE FINANSE Nasze biuro rachunkowe już od 1996 roku zajmuje się kompleksową obsługą księgową oraz kadrowo-płacową
Produkty i usługi
Nasze biuro rachunkowe już od 1996 roku zajmuje się kompleksową obsługą księgową oraz kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Od 2015 roku działamy jako spółka pod nazwą AVARUS. Głowna siedziba biura znajduje się w Głogowie, posiadamy też oddział w miejscowości Gronówko.

Działamy na terenie trzech województw: dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe świadczymy w oparciu licencji wydanej przez Ministra Finansów. Jesteśmy objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Korzystamy z najnowszych wersji oprogramowania dla biur rachunkowych, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo przetwarzanych danych.
Obraz
Oferujemy obsługę wszelkiej formy działalności gospodarczej związanej z prowadzeniem pełnej księgowości małych i średnich przedsiębiorstw: kadrami, płacami, sporządzaniem deklaracji do ZUS i US. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Osobom otwierającym działalność oferujemy pomoc w rejestracji i wyborze formy opodatkowania. Ponadto oferujemy jednorazowe rozliczanie prywatnych klientów, w tym doradztwo podatkowe.
Obraz
Jesteśmy znani z dokładności i profesjonalnego podejścia do klientów, dlatego cieszymy się ich zaufaniem. Dla Państwa wygody i szacunku dla czasu chętnie przyjedziemy do Państwa po odbiór dokumentów, podpisy, itp. Przypominamy o wszystkich ważnych terminach obowiązujących podatnika i opłatach. Dbamy o stały kontakt z klientem, a także o zachowanie konkurencyjnych cen.
Marki i specjalizacje
OBSZARY SPECJALIZACJI

usługi księgowe
obsługa kadrowo-płacowa
prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
prowadzenie ksiąg handlowych
rozliczenia podatkowe
doradztwo podatkowe??
Nasza oferta adresowana jest do:
spółek handlowych
spółek osobowych
stowarzyszeń
fundacji
osób fizycznych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubiński, głogowski, bolesławiecki, górowski, polkowicki, nowosolski, wschowski, żagański, Leszno, wolsztyński

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń