Sprawny Maluch Fizjoterapia Izabela Raczkowska

Gabinet rehabilitacji z doświadczeniem

Rehabilitacja
ul. Garncarska 23, 67-200 Głogów dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Sprawny Maluch Fizjoterapia Izabela Raczkowska
ul. Garncarska 23, 67-200 Głogów dolnośląskie
Telefon
Sprawny Maluch Fizjoterapia Izabela Raczkowska

Informacje

Opis działalności firmy Sprawny Maluch Fizjoterapia Izabela Raczkowska w Głogów
Gabinet fizjoterapii Sprawny Maluch jest własnością Izabeli Raczkowskiej. Mieści się w Głogowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Gabinet skupia się na udzielaniu pomocy niemowlęciom, dzieciom oraz osobom dorosłym w ramach rehabilitacji oraz różnych form terapii.
Produkty i usługi
W gabinecie można liczyć na pomoc, którą udzielają doświadczeni terapeuci. Misją Zdrowego Malucha jest zapewnienie najmłodszym bezpiecznych i komfortowych warunków, które mają dać szansę na przeprowadzenie odpowiedniej terapii z zadowalającymi efektami.

Pracownicy gabinetu podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu pomocą mogą obejmować nowe, szersze grupy odbiorców. Aktualna oferta gabinetu to między innymi:

Oferta:
- fizjoterapia,
- terapia manualna,
- integracja sensoryczna dla dzieci starszych i niemowląt,
- rehabilitacja w wodzie,
- masaż,
- rehabilitacja dorosłych,
- masaż bańką chińską,
- szkoła rodzenia,
- ćwiczenia odchudzające.
Na pomoc mogą liczyć dzieci w nawet najmłodszym wieku. Specjalną propozycję składa do rodziców wcześniaków, niemowląt, dzieci przedszkolnych, a także do osób dorosłych zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi, nieprawidłowością postawy, nieprawidłową pracą stawów oraz z wieloma innymi problemami.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdują się na stronie internetowej. Można także zapytać o nie w trakcie rozmowy telefonicznej.
Zasięg działania
Firma Sprawny Maluch Fizjoterapia Izabela Raczkowska z lokalizacji: Głogów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
G
Gzeslek
Leczenie bólów mięśniowych to jedna z ich specjalności. Dzięki nim już nie mogę się uskarżać tak, jak dawniej.
K
Kvomusykoz255
Polecam z czystym sumieniem. Dzięki nim nastąpiło u mnie zwiększenie ruchomości w obrębie stawów. Wcześniej ledwo mogłem podnieść ręce.
M
mamakasi
Z sercem podchodzą do każdego malucha, stwarzając warunki do prawidłowego rozwoju oraz walki z różnymi wadami. Naprawdę polecam.
M
Martaka
Polecam. Zajęli się rehabilitacją mojego synka w ramach terapii sensorycznej. Efekty są naprawdę widoczne.