Ligum Pol Sp. z o.o.

Produkcja, regeneracja oraz sprzedaż walców gumowych nie tylko dla poligrafii

Maszyny i materiały drukarskie
ul. Sikorskiego 64, 67-200 Głogów dolnośląskie
poniedziałek 7:00 - 22:00
wtorek 7:00 - 22:00
środa 7:00 - 22:00
czwartek 7:00 - 22:00
piątek 7:00 - 22:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(76) 834 15 65
606454486
ligum@ligum.home.pl
768335038
Adres korespondencyjny
ul. Sikorskiego 64, 67-200 Głogów dolnośląskie

Informacje

O nas
LIGUM obecnie to: 6 fabryk (Czechy, Słowacja, Polska, Ukraina, Rosja, USA), ponad 250 pracowników, liczne przedstawicielstwa handlowe w Europie, Ameryce i Azji oraz wciąż rosnąca rzesza stałych klientów. Wszystko to świadczy o sile i potencjale Grupy. Nasze produkty zaspokajają zróżnicowane potrzeby, nie tylko rynków lokalnych, gdzie funkcjonują zakłady produkcyjne, w których każda fabryka wyszukuje „trudne zadania” i dzięki zastosowaniu technologii – nierzadko autorskich – są one rozwiązywane. Końcowy efekt przysparza nam dużo satysfakcji oraz nowych wiernych klientów.
LIGUM jest członkiem grupy Westland, produkującym i dostarczającym walce identycznej najwyższej jakości co walce dostarczane na pierwsze wyposażenie z nowymi maszynami. Dostarczamy walce dla wszystkich znaczących producentów maszyn poligraficznych, nie tylko na pierwsze wyposażenie, ale i do ich kolejnych wymian w trakcie użytkowania maszyny.
Opis działalności
Siedziba naszej firmy Ligum mieści się w Głogowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w produkcji, regeneracji i sprzedaży walców dla różnych branż przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, która usługi świadczy nie tylko w Polsce, ale i Ukrainie, w Czechach, Rosji, Turcji, a nawet Chinach i Stanach Zjednoczonych. Jako profesjonaliści wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostarczając coraz to nowy asortyment dla nowych gałęzi przemysłu. Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście oraz atrakcyjne warunki współpracy z naszej strony.

Oferujemy między innymi:
- wałki do przemysłu papierniczego
- tekstylnego
- wałki silikonowe
- poliuteranowe
- wałki do druku wklęsłego
- walce do obróbki drewna
- wałki do fleksodruku
- walce farbowe i zwilżające
- oraz produkty marki InstaChem

Zaopatrujemy Klientów w części takie jak wałki silikonowe, wałki poligraficzne, presery i wiele innych części.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami działającymi w branży drukuoffsetowego, w przemyśle maszynowym, tekstylnym, a nawet w metalurgii i przemyśle hutniczym. Dlatego bez względu na to, w czym specjalizuje się Twoja firma, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Dane kontaktowe można znaleźć na naszej stronie internetowej. Oprócz adresu e-mail i numeru telefonu są tam podane również adresy zakładów w Polsce i Europie.

Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy terminowość, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do Klienta!
Marki i specjalizacje
We wszystkich zakładach został wdrożony zintegrowany System Zarządzania Jakością wg normy EN ISO 9001:2000.

Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości grupy Ligum na rynku i stał się jej symbolem jakości, terminowości i profesjonalizmu.

LIGUM InstaChem, linia produktów chemicznych najnowszej generacji, wspomagająca optymalne osiągi walców
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń