Raf-Tech Rafał Pręga

Metaloplastyka i spawanie spali czarnej.

Metaloplastyka
59-420 Świny 15/2 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Raf-Tech Rafał Pręga
59-420 Świny 15/2 dolnośląskie
Telefon
Raf-Tech Rafał Pręga

Informacje

Opis działalności firmy Raf-Tech Rafał Pręga w Świny
Nazywam się Rafał Pręga i jestem właścicielem firmy Raf-Tech. Siedziba mojej działalności zlokalizowana jest w Świnach, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego. Świadczymy usługi z zakresu metaloplastyki i spawania stali czarnej.
Produkty i usługi
Swoją ofertę kierujemy dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zajmujemy się produkcją wyrobów ze stali czarnej. Zaliczają się do nich między innymi meble i ławki metalowe, konstrukcje stalowe oraz meble industrialne. Zlecenia realizujemy indywidualnie, na podstawie projektów i materiałów dostarczonych przez klienta. Dzięki temu produkt spełnia Państwa wszystkie oczekiwania zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i wyglądu. Wykonamy dla Państwa:

- spawanie stali czarnej,
- metaloplastyka,
- konstrukcje ogrodowe ze stali,
- balustrady.
- artystyczne wyroby metalowe.

Ponadto nasza oferta zawiera kompleksowe usługi ślusarskie. Do wykonania każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i sumiennością. Postawione przez nami zadania realizujemy rzetelnie i terminowo. Szczegółowe informacje na temat oferty i ewentualnego cennika dostępne są poprzez kontakt telefoniczny. Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma Raf-Tech Rafał Pręga z lokalizacji: Świny świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń