Industra Sp. z o.o.

Opony przemysłowe, rolnicze, budowlane i ciężarowe. Serwisy w całej Polsce.

ul. Żwirowa 3, 59-400 Jawor dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
510 790 645
914821533
biuro@industra.pl
914829225
Adres korespondencyjny
ul. Żwirowa 3, 59-400 Jawor dolnośląskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Profesjonalnie rozwiązujemy problemy związane z techniką smarową, oponami i akumulatorami w przedsiębiorstwach przemysłowych i rolnictwie. Powyższe sformułowanie, wizja naszej organizacji, stale przypomina nam o naszych zobowiązaniach wobec rynku: przede wszystkim profesjonalna pomoc w celu osiągnięcia zadowolenia przez naszych obecnych i potencjalnych klientów. Aby podołać temu zobowiązaniu podnosimy stale nasze umiejętności, inwestujemy w nowe rozwiązania techniczne, a także rozwijamy sieć naszych oddziałów serwisowych, aby być jeszcze bliżej naszych partnerów handlowych. Rozwijamy logistykę, tak aby zawsze zapewniać dostawy dokładnie w momencie oczekiwanym przez klientów. Współpracujemy także z doradcami technicznymi z zakresu opon i olejów - wiemy bowiem, że niektóre sytuacje wymagają specjalistów, do których dostęp mają tylko wyspecjalizowane jednostki badawcze.

Rozwijamy także coraz bardziej serwis mobilny, który pozwala praktycznie do zera zlikwidować koszty przestoju maszyn, gdyż serwis może być dokonywany poza godzinami pracy maszyn i urządzeń. I to niezależnie od tego, czy jest to maszyna budowlana, rolnicza, wózek widłowy czy samochód ciężarowy. Strategiczne rozmieszczenie naszych oddziałów serwisowych powoduje, iż jesteśmy w stanie przedstawić całkowicie unikalną na polskim rynku ofertę serwisową z krótkim czasem reakcji w większościdużych ośrodków przemysłowych i logistycznych.

Nasi klienci doceniają nasze starania, to właśnie dzięki naszym zadowolonym klientom jesteśmy w stanie ciągle rozwijać naszą organizację i docierać z naszą ofertą serwisową do wszystkich części kraju.

Jako wyłączny dystrybutor opon OTR i ciężarowych BOTO oraz opon przemysłowych, ciężarowych, rolniczych i budowlanych Advance znajdujemy się w czołówce firm zajmujących się handlem oponami użytkowymi w Polsce.
Opis działalności
Największa w Polsce sieć serwisów opon przemysłowych, rolniczych, budowlanych i ciężarowych. Dystrybutor najlepszych marek premium oraz wyłączny przedstawiciel opon BOTO i Advance. Największe atuty: fachowe doradztwo, 20 lat doświadczeń, kadra techniczna i handlowa na najwyższym poziome. Serwis opon przemysłowych, rolniczych, budowlanych i ciężarowych dostępny jest na terenie całej Polski, a częściowo także w Niemczech, Czechach i na Słowacji.
Produkty i usługi
PRZEMYSŁ

Rynek przedsiębiorstw przemysłowych jest dla naszej firmy strategicznym segmentem rynku. Szczególne znaczenie odgrywają tutaj porty morskie i kopalnie odkrywkowe, ale wśród naszych klientów znajdują się także zakłady chemiczne, budowlane czy stocznie. Od wielu lat z powodzeniem i wieloma sukcesami dostarczamy dla różnych gałęzi przemysłu następujące produkty:
• oleje i smary,
• opony przemysłowe,
• opony budowlane,
• gąsienice przemysłowe,
• felgi dopojazdów przemysłowych.

Szeroki wachlarz produktów uzupełniony jest ofertą następujących usług:
• serwis opon użytkowych,
• napełnianie opon przemysłowych elastomerem,
• napełnianie opon cieczą obciążającą.

ROLNICTWO

Rolnictwo jest dla nas bardzo istotną gałęzią gospodarki, z którą współpracujemy na partnerskich zasadach od początku naszej działalności. Grupę naszych strategicznych Partnerów stanowią wielkoobszarowe gospodarstwa rolne z całej Polski. Wśród naszych klientów pokaźną część stanowią także rolnicy indywidualni.

Łącząc doświadczenia wieloletniej pracy wśród rolników i bieżącą wiedzę techniczną na temat najnowszych rozwiązań w mechanizacji rolnictwa ciągle umacniamy swoją silną pozycję wśród przedsiębiorstw zaopatrujących rynek rolny.

W naszej ofercie kierowanej do rolnictwa znajdują się w szczególności następujące produkty:
• oleje i smary,
• opony rolnicze,
• gąsienice do maszyn rolniczych,
• felgi do sprzętu rolniczego,
• akumulatory.

Dla przedsiębiorstw rolnych proponujemy także usługi związane z oponami rolniczymi.

MOTORYZACJA

Z myślą o klientach indywidualnych i instytucjonalnych posiadających samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe nasza firma prowadzi serwis opon i olejów w Szczecinie - Ustowie.

Oferta produktów dla powyższej grupy klientów obejmuje następujące produkty:
• oleje i smary,
• opony do samochodów ciężarowych,
• opony do samochodów osobowych,
• felgi stalowe,
• felgi aluminiowe,
• akumulatory.
Marki i specjalizacje
* Opony rolnicze Firestone
* Opony rolnicze Vredestein
* Opony rolnicze Michelin
* Opony rolnicze Advance
* Opony rolnicze Galaxy
* Opony rolnicze Tianli
* Opony przemysłowe Solideal / Camso
* Opony przemysłowe Advance
* Opony przemysłowe Continental
* Opony OTR Michelin
* Opony OTR BOTO
* Opony OTR Continental
* Opony ciężarowe BOTO
* Opony ciężarowe Pirelli
* Opony budowlane Solideal / Camso
* Opony budowlane Galaxy
* Opony budowlane Advance
* Oleje Fuchs
* Smary Fuchs
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń