MS Team Sp. z o.o.

Realizacja inwestycji od podstaw aż po końcowe wykonawstwo

Elektroinstalatorstwo
ul. Kościuszki 13, 59-400 Jawor dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(76) 870 36 51
MS Team Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
MS Team to firma zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych. Siedziba działalności znajduje się w Jaworzu, na terenie województwa dolnośląskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2011 roku, jednak nasze doświadczenie jest znacznie dłuższe. Główny profil działalności naszej firmy stanowi elektroinstalatorstwo. Zajmujemy się również geotechniką. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, działającym w oparciu o najnowsze technologie oraz szeroką wiedzą i umiejętnościami praktycznymi. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami z naszej branży, ponieważ chcemy zagwarantować Państwu najlepsze rozwiązania. Służymy fachowym doradztwem i profesjonalnym wykonawstwem wszystkich usług. Kierujemy naszą ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm lub instytucji.

Zakres naszej oferty obejmuje usługi, takie jak:

- konserwacja sygnalizacji i oświetlenia ulicznego,
- budowa linii kablowych,
- teletechnika,
- prefabrykacja rozdzielnic,
- prace elektryczne na obiektach,
- prace teletechniczne na obiektach,
- rozdzielnice elektryczne,
- automatyka przemysłowa,
- pulpity sterownicze,
- pomiary elektryczne.

Ponadto świadczymy również usługi związane z budownictwem. W naszej ofercieznajdą Państwo wykonywanie robót ziemnych, roboty ogólnobudowlane w zakresie budownictwa mieszkalnego oraz budowę domów i innych obiektów. Zajmiemy się również konserwacją terenów zielonych, układaniem kostki brukowej i wszelkimi pracami przy elewacji.

Zajmujemy się także technologią systemów fotowoltaicznych. W tym zakresie oferujemy wykonawstwo instalacji oraz serwis. Zapewniamy fachowe doradztwo i rysowanie wraz z optymalizacją instalacji w programie AutoCAD.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej MS Team oraz do odwiedzenia siedziby firmy w Jaworze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubiński, Jelenia Góra, bolesławiecki, Legnica, złotoryjski, Wałbrzych, polkowicki, świdnicki, Wrocław, jaworski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń