Villa Karpacz Tanie noclegi z wyżywieniem, pensjonat, usługi hotelowe

Tanie noclegi z wyżywieniem

Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
ul. Skłodowskiej-Curie 9A, 58-540 Karpacz dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Villa Karpacz Tanie noclegi z wyżywieniem, pensjonat, usługi hotelowe

Informacje

Opis działalności
Villa Karpacz to bardzo przytulny pensjonat w Karkonoszach, który słynie przede wszystkim z wysokiego standardu noclegów. Zlokalizowany jest u podnóża Śnieżki, dzięki czemu jest to doskonała baza dla turystów wybierających się w góry.
Produkty i usługi
Villa Karpacz znana jest między innymi z profesjonalnej organizacji imprez, smacznej i zdrowej kuchni. W naszych hotelu proponujemy noclegi z wyżywieniem, organizację imprez okolicznościowych i firmowych. Przez cały rok wynajmujemy komfortowe pokoje z łazienkami. Każda kwatera została wyposażona w lodówkę i czajnik. Natomiast w łazienkach znajdują się prysznice i suszarki do włosów.

Nasza oferta noclegowa to 20 komfortowych pokoi z bogatym wyposażeniem, w tym:
- pokoje studio dla 5 osób,
- pokoje studio dla 6 osób,
- pokoje 2-osobowe,
- pokoje 2-osobowe z dostawką,
- pokoje 2-osobowe z 2 dostawkami.

Ponadto w naszej restauracji skosztują Państwo dań kuchni regionalnej i polskiej, w tym też potraw bezglutenowych. W razie potrzeby menu dopasujemy do indywidualnej diety. Uzupełnienie oferty stanowi organizacja wesel, urodzin, styp, chrzcin oraz innych przyjęć i imprez.

W pensjonacie panuje spokój, który służy wypoczynkowi. Jest to bardzo dobre miejsce na spędzenie ferii, urlopu, bądź sylwestra.

Karpacz, w którym znajduje się nasz hotel słynie z licznych atrakcji turystycznych, takich jak: Tor Saneczkowy Kolorowa, Śnieżka, skocznia narciarska Orlinek, Dziki Wodospad, Krucze Skały,czy Muzeum Sportu i Turystyki.

Więcej informacji oraz cennik można znaleźć na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń