Apa Transport Piotr Drzewiecki

Grono zadowolonych i zaufanych klientów.

Transport samochodowy
ul. Szkolna 3/3, 58-530 Kowary dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
669 499 386
Adres korespondencyjny
ul. Szkolna 3/3, 58-530 Kowary dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma transportowa. Bezpiecznie i na czas.
Produkty i usługi
Realizujemy usługi transportowe, Główną zasadą polityki realizowanej przez firmę jest dostarczanie klientom najwyższej jakości, przy pełnej gamie usług towarzyszących, takich jak : doradztwo techniczne, rozwiązywanie kwestii dostaw do klientów, zapewnienie płynności i kompletności dostaw. Podstawowym celem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

Przewozy realizujemy w sposób bezpośredni, od drzwi do drzwi klientów, bez składowania i przeładunków, zapewniając w ten sposób maksymalnie krótki czas dostawy.

Towar raz załadowany na samochód pozostaje na nim nie ulegając zbędnym manipulacjom do czasu odbioru przez właściciela. Przewozimy towary pilne i delikatne, części zamienne do maszyn i urządzeń, sprzęt laboratoryjny, farmaceutyki a także tekstylia i czasopisma.

Oferta:

transport drobnicowy
transport rzeczy
transport towarów 3,5 tony
transport mebli
transport okien
usługi przeprowadzkowe
transport paletowy
transport busem
przewóz busem

Oferujemy również transport międzynarodowy.

Zapewnienie wysokiej jakości jakości oferowanych usług jest możliwe dzięki profesjonalizmowi naszego zespołu. Analizujemy oczekiwania naszych klientów i wprowadzamy dla nich najlepsze rozwiązania. Staramy się poświęcić zrozumieniu branży oraz specyfiki biznesu w jakiej działają nasi klienci. Jesteśmy elastyczni w dostosowaniu naszej oferty do potrzeb naszych klientów. Optymalizacja procesów logistycznych, profesjonalizm i działanie twórcze to czynniki, które nas wyróżniają. Dzięki kompetencjom, które stale rozwijamy świadczymy usługi precyzyjnie dopasowane do wymagań i preferencji naszych Partnerów Biznesowych.


Posiadamy wykwalifikowany personel, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń