FMA ski & bike

Komfortowy wypoczynek w górach

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Moniuszki 21, 58-580 Szklarska Poręba dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
519 600 005
FMA ski & bike

Informacje

Opis działalności
Firma FMA ski & bike została założona w roku 1994. Jej właścicielem jest Jarosław Kazimierz Hniździuk, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Szklarskiej Porębie. Istniejemy na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat, przez co zdobyliśmy spore doświadczenie w zarządzaniu firmą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest transport drogowy, ale otworzyliśmy także pensjonat mieszczący się w Szklarskiej Porębie. Dzięki poszerzeniu swojej oferty o tenże pensjonat możemy Państwu zaoferować komfortowy i bezpieczny wypoczynek na terenie polskich gór.

Budynek wyposażony jest w wiele pokoi mieszczących różną liczbę osób. Jest tam także dostęp do wszelkich udogodnień XXI wieku, jak telewizja czy bezprzewodowy internet. Każdy Klient ma dostęp do prywatnej łazienki, a my zaoferujemy catering. Dzięki wielu zadbanym i bezpiecznym pokojom można bez problemu oddać się komfortowemu wypoczynkowi z dala od problemów życia codziennego.

Kadra obsługująca pensjonat jest odpowiednio wykwalifikowana oraz służy pomocą w każdej sytuacji. Pracują oni w tej branży od lat i doskonale wiedzą, jak odpowiednio zadbać o Klienta. Gwarantujemy wygodę, bezpieczeństwo, komfortowy wypoczynek oraz przede wszystkim atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do odwiedzenia pensjonatu w Szklarskiej Porębie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń