PHU Wasko Marian Makuchowski-usługi minikoparką,wykopy

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Uzdrowiskowa 12, 58-560 Wojcieszyce dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Wykopy i roboty fundamentowe. PHU Wasko Marian Makuchowski-usługi minikoparką,wykopy ma swoją siedzibę w miejscowości Wojcieszyce w województwie dolnośląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 602 146 178 lub mailową: marian.makuchowski@gmail.com
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę PHU Wasko Marian Makuchowski-usługi minikoparką,wykopy. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Uzdrowiskowa 12, 58-560 Wojcieszyce.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.88248N, 15.63739E. [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy PHU Wasko Marian Makuchowski-usługi minikoparką,wykopy w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Karel53
Pracuje od wczesnych godzin rannych zawsze zgodny i warty polecenia innym, Dziękujemy panie Marianie. Pozdrawiam serdecznie. Polecamy.
P
6
Pysio 62
Super współpraca rzetelnie wykonuje zlecone prace Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.