Hydroizolacje Piszczek

Radzimy sobie wszędzie tam gdzie inni zawodzą , a ich metody są zbyt drogie.

Izolacja wodochronna
ul. Kościuszki 9/3, 57-410 Ścinawka Średnia dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 236 478
Może cię zainteresować
Hydroizolacje Piszczek

Informacje

Opis działalności
Hydroizolacje Piszczek to firma, która specjalizuje się w izolowaniu, odwilgacaniu i osuszaniu budynków. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Na rynku działa od 1992 roku. Siedzibą naszej firmy jest Ścinawka Średnia, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem firmy jest Dariusz Piszczek.
Produkty i usługi
Głównym zadaniem firmy jest osuszenie zawilgoceń, regenerując przy tym substancję budowlaną. Dzięki temu pozbędziemy się wilgoci raz na zawsze. Stosujemy najnowocześniejszą technologię, która łączy ze sobą prostotę z niespotykana dotąd dokładnością. Radzimy sobie świetnie nawet z najtrudniejszymi zleceniami.

Nasza oferta:
-osuszanie domów,
-osuszanie piwnic,
-zabezpieczenie magazynu przed wilgocią,
-zabezpieczenie domu przed wilgocią.

Osuszamy budynki za pomocą metody RENO. Jest ona uznana i ceniona za granicą, szczególnie przy budowie dróg i mostów. Ułatwia pracę, gdyż nie trzeba odkopywać fundamentów. Dzięki temu praca jest przyjemniejsza, szybsza oraz nie wymaga dużego nakładu finansowego. Specjalizujemy się również w odgrzybianiu budynków. Wykonujemyekspertyzy oraz wydajemy opinie na temat stanu technicznego nieruchomości. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania, aby pozbyć się usterek, które zostały wykryte podczas przeprowadzonej kontroli. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania po zalaniu budynku poprzez wykonanie odpowiednich ekspertyz i wydaniu opinii na temat uszkodzeń jakie powstały. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników, posiadającą ogromne doświadczenie w branży. Swoją pracę wykonują solidnie i perfekcyjnie. Służą pomocą i doradztwem w każdym momencie. Udało nam się wykonać już mnóstwo zleceń z zakresu renowacji budynków. Jesteśmy w stałej współpracy z konserwatorami zabytków oraz z organizacjami samorządowymi. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Hydroizolacje Piszczek.
Marki i specjalizacje
Osuszanie murów - renowacja - naprawy konstrukcji betonowych – hydroizolacje.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń