Sigma S.C. Produkcja Ogrodzeń i Balustrad

Posiadamy bogaty wybór elementów kutych i akcesoriów do produkcji ogrodzeń.

Bramy i ogrodzenia
ul. św. Wojciecha 32, 57-300 Kłodzko dolnośląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Sigma S.C. Produkcja Ogrodzeń i Balustrad

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Sigma S.C., której siedziba znajduje się w Kłodzku, na terenie województwa dolnośląskiego. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat. W swojej ofercie posiadamy między innymi ogrodzenia stalowe wykonane z elementów kutych, jak również ogrodzenia z siatki plecionej i zgrzewanej oraz panele ogrodzeniowe, które sprawdzą się przy realizacjach o mniejszym budżecie.
Produkty i usługi
Naszą ofertę stanowi przede wszystkim bogaty wybór elementów kutych, a także akcesoriów do produkcji ogrodzeń czy bram. Posiadamy spore doświadczenie branżowe, które staramy się odpowiednio wykorzystać podczas realizowania zleceń. Na nasze usługi liczyć mogą osoby prywatne i właściciele firm.

Oferujemy również markowe automaty do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych. W tym zakresie możemy świadczyć usługi montażowe i serwisowe urządzeń. W naszej ofercie znaleźć można gotowe rozwiązania, ale także propozycje wykonywane na specjalne zamówienie.

Poza samą produkcją ogrodzeń zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą materiałów ściernych czy polerskich. Sprzedajemy tarcze do cięcia czy szlifowania Star Flex, druty czy wszelkiego rodzaju akcesoria spawalnicze. Zajmujemy się również wykonywaniem i montowaniem balustrad czy poręczy, a także innych konstrukcji ze stali nierdzewnej.

W ofercie posiadamy duży wybór elementów Inox oraz innych renomowanych producentów. Zapewniamy także kompleksową obsługę, fachowe doradztwo czy wykonanie bezpłatnych pomiarów. Przygotowujemy też indywidualny projekt czy wycenę, a także dowozimy zamówiony produkt do Klientów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Sigma S.C. z Kłodzka.
Marki i specjalizacje
Posiadamy w swojej ofercie produkty firmy:

CAME
JONIEC
POSTAL
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Robert
Nie znam lepszej firmy tworzącej ogrodzenia, która działałaby na terenie Kłodzka. Z całą pewnością bardzo umiejętnie wykonują swoje zadania.
R
Rafał
Jestem w stu procentach zadowolonym klientem. Cieszę się, że udało mi się nawiązać współpracę z firmą Sigma, która nie ma sobie równych w wykonywaniu ogrodzeń.
E
Edgar
Zamówiłem u nich wykonanie ogrodzenia oraz zautomatyzowanie własnej bramy. Zdecydowanie bardzo dobrze wywiązali się ze swojej pracy.