Pirotechnika Bogdan Niemczuk

Organizacja pokazów pirotechnicznych

Pirotechnika
ul. Lipowa 33, 57-300 Kłodzko dolnośląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Pirotechnika Bogdan Niemczuk

Informacje

Opis działalności
Firma Pirotechnika z Kłodzka organizuje profesjonalne i bezpieczne pokazy sztucznych ogni. Jest to zawsze wspaniałe widowisko, które sprawi, że każde wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane! Pokazy przygotowywane są w sposób bezpieczny przez wykwalifikowanego pirotechnika, który posiada potrzebne certyfikaty i uprawnienia.
Produkty i usługi
Firma Pirotechnika oferuje Państwu projektowanie, aranżację i kompleksową realizację plenerowych pokazów ogni sztucznych, w tym pokazów dziennych i nocnych. Przedsiębiorstwo od niemal 30 lat sprawuje pieczę nad oprawą widowiskową imprez sportowych, festiwali, targów międzynarodowych, imprez okolicznościowych - i co najważniejsze nad oprawą pirotechniczną imprez sylwestrowych!
Oferuje całkowicie bezpieczne pokazy, czego dowodem są posiadane przez firmę ważne certyfikaty i pozwolenia, które pozwalają na wykonywanie pokazów sztucznych ognie, niezależnie od rodzaju okoliczności. Dla bezpieczeństwa wszystkie sztuczne ognie odpalane są zdalnie, a wystrzałom towarzyszy zsynchronizowana muzyka.

Oferta nasza jest każdorazowo przygotowana w taki sposób, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Podstawą do urządzenia pokazu jest zawsze wizja lokalna i rozmowa z przedstawicielem zleceniodawcy. Dzięki temu udaje się wykorzystać walory terenowe na miejscu pokazu oraz spotęgować napięcie.

Więcej informacji dotyczących firmy Pirotechnika można znaleźć na stronie internetowej albo uzyskać pod podanym numerem telefonu. W sprawie oferty warto też napisać maila
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
N
Norbert
Fachowcy. Idealnie skoordynowali sztuczne ognie z muzyką.
T
Tomasz
Pokaz był bezpieczny, bo odpalaniem sztucznych ogni zajmował się doświadczony pirotechnik. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi tej firmy.
E
Emil
Zamówiłem pokaz fajerwerków na wesele i był świetnym uzupełnieniem tego pełnego emocji dnia. Wszystkim się bardzo podobał.
R
Radek
Przygotowują najpiękniejsze pokazy fajerwerków! Polecam usługi tej firmy.