Pirotechnika Bogdan Niemczuk

Organizacja pokazów pirotechnicznych

Pirotechnika
ul. Lipowa 33, 57-300 Kłodzko dolnośląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pirotechnika Bogdan Niemczuk

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Bogdana Niemczuka zajmujemy się organizacją profesjonalnych i bezpiecznych pokazów sztucznych ogni już od 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kłodzku na terenie województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Bogdana Niemczuka działamy już od niemal dwóch i pół dekady. Oferujemy Państwu projektowanie, aranżację i kompleksową realizację plenerowych pokazów ogni sztucznych, w tym pokazów dziennych i nocnych. Sprawujemy pieczę nad oprawą widowiskową imprez sportowych, festiwali, targów międzynarodowych, imprez okolicznościowych - i co najważniejsze nad oprawą pirotechniczną imprez sylwestrowych!

Oferujemy całkowicie bezpieczne pokazy, czego dowodem są posiadane przez naszą firmę ważne certyfikaty i pozwolenia, które pozwalają na wykonywanie pokazów sztucznych ognie, niezależnie od rodzaju okoliczności. Dla bezpieczeństwa wszystkie sztuczne ognie odpalamy zdalnie, a wystrzałom towarzyszy zsynchronizowana muzyka.

Oferta nasza jest każdorazowo przygotowana w taki sposób, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Podstawą do urządzenia pokazu jest zawsze wizja lokalna i rozmowa z przedstawicielem zleceniodawcy. Dzięki temu udaje się nam wykorzystać walory terenowe na miejscu pokazu oraz spotęgować napięcie.

Więcej informacji dotyczących naszej firmy można znaleźć na stronie internetowej albo uzyskać pod podanym numerem telefonu. W sprawie oferty warto też napisać maila

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń