Pirotechnika Bogdan Niemczuk

Posiadamy koncesję MSWiA - jesteśmy w pełni ubezpieczeni.

Pirotechnika
ul. Lipowa 33, 57-300 Kłodzko dolnośląskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 750 915
Adres korespondencyjny
ul. Lipowa 33, 57-300 Kłodzko dolnośląskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Profesjonalne i bezpieczne pokazy sztucznych ogni! Wspaniałe widowisko, które sprawi, że każde wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane! Pokazy przygotowywane są w sposób bezpieczny przez wykwalifikowanego pirotechnika, który posiada potrzebne certyfikaty i uprawnienia. Szukasz specjalisty od fajerwerków? To się dobrze składa!
Produkty i usługi
Firma PIROTECHNIKA oferuje Państwu projektowanie, aranżację i kompleksową realizację plenerowych pokazów ogni sztucznych.

Firma PIROTECHNIKA od 1992 r. sprawuje pieczę nad oprawą widowiskową imprez sportowych, festiwali, targów międzynarodowych, imprez okolicznościowych - i co najważniejsze nad oprawą pirotechniczną imprez sylwestrowych!
Oferujemy oprawę dzienną i nocną, która jest całkowicie bezpieczna. Posiadamy ważne certyfikaty i pozwolenia, które pozwalają na wykonywanie pokazów sztucznych ognie, niezależnie od rodzaju okoliczności.

Oferta nasza jest każdorazowo przygotowana w oparciu o wizję lokalną w miejscu przewidywanego pokazu oraz przeprowadzoną rozmowę z Państwa przedstawicielem.

Zestawy pokazowe są tak dobrane by efekt pokazu spełniał w pełni Państwa oczekiwania. Każdy pokaz aranżujemy indywidualnie w sposób pozwalający wykorzystać naturalny urok terenu imprezy, a poprzez odpowiedni dobór efektów pirotechnicznych potęgujemy napięcie i wrażenie estetyczne publiczności.
Wszystkie ładunki są odpalane zdalnie sterowanymi, elektronicznymi systemami odpalania ładunków a pokaz jest zsynchronizowany z tłem muzycznym.

Mamy duże doświadczenie- ponad 900 zadowolonych klientów i spełnionych zleceń, które zostawiają po sobie niezapomniane wrażenia i widowisko.

Równocześnie informujemy, że firma PIROTECHNIKA posiada koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu materiałami wybuchowymi – wyrobami pirotechniki widowiskowej klasy 1.1 – 1.3 według klasyfikacji ADR wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu pokazów ogni sztucznych, oraz jest płatnikiem podatku VAT.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Strzelin, Świdnica, Kłodzko, Wrocław, Środa Śląska, Dzierżoniów, Ząbkowice Śl., Jawor, Wałbrzych, Oława

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń