Tevema Automotive Sp. z o.o.

Produkcja sprężyn dla wielu branż przemysłowych

Produkcja sprężyn
ul. Fabryczna 12, 57-350 Kudowa Zdrój dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(74) 866 74 20
Tevema Automotive Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Z uwagi na szerokie zastosowanie sprężyn w przemyśle dostarczamy nasze produkty do wielu branż między innymi motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, oświetleniowej, rolniczej, budowlanej, AGD i wielu innych.
Jesteśmy dostawcą branży motoryzacyjnej dla wielu klientów Tier1 i Tier2. Nasze wyroby znajdują zastosowanie jako części konstrukcji i mechanizmów w siedzeniach, systemach zamykania, systemach bezpieczeństwa (pasy, poduszki powietrzne) oraz wielu innych.
Produkujemy sprężyny zawieszenia dla klientów OEM jak również na rynek części zamiennych znanych na rynku pod wieloma znanymi brandami naszych klientów.
Spółka posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikat IATF 16949:2016.
Oferujemy pomoc w konsultacji i doborze sprężyn.
Opis działalności
TEVEMA AUTOMOTIVE Sp.z o.o. należy do holenderskiej grupy, która od 1936r. specjalizuje się w produkcji sprężyn. Fabryka w Kudowie Zdrój została założona w 1996r i obecnie zatrudnia 72 osoby.
Produkty i usługi
Zakład produkuje sprężyny pod indywidualne zamówienie klienta z drutu w zakresie średnic 0,03 - 20,0 mm, formy gięte z drutu oraz elementy wykrawane z blachy. Dysponujemy bardzo dużym potencjałem produkcyjnym, jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj sprężyn.
Sprężyny wykonywane są na nowoczesnych automatach CNC, które zapewniają wysoką jakość produkowanego detalu oraz dużą wydajność. Produkcja odbywa się pod nadzorem kamer i czujników zintegrowanych z maszyną gwarantującej 100% jakość elementów.
Posiadamy własną narzędziownię i świadczymy usługi cięcia laserowego .
Na życzenie naszych klientów stosujemy różnego rodzaju powłoki cynkowe, KTL, Delta Seal. Posiadamy własną linię do malowania proszkowego,

Odbiorcami wyrobów sąfirmy z Polski, Europy Zachodniej, Rosji oraz krajów azjatyckich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń