Hotel MIR-JAN SPA

Połącz pracę i odpoczynek w idealną harmonię.

ul. Kościuszki 78, 57-540 Lądek-Zdrój dolnośląskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
748 146 339
Recepcja
748146339
mirjan@pnet.pl
http://hotelmirjan.pl
Recepcja
516006646
mirjan@pnet.pl
http://hotelmirjan.pl
Rezerwacje grupowe
748146339
mirjan@pnet.pl
http://hotelmirjan.pl
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 78, 57-540 Lądek-Zdrój dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Hotel "Mir-Jan" położony jest na skraju części zdrojowej Lądka-Zdroju nad brzegiem rzeki Biała Lądecka. Otaczają go leśne górskie trasy spacerowe, piękne drzewostany i skałki widokowe. Do przyrody nie może być już bliżej. Do Państwa dyspozycji oddajemy 150 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach, w każdym pokoju łazienka, TV, bezpłatne WiFi. Parking.
Produkty i usługi
Hotel "Mir-Jan" to wyjątkowe miejsce położone nad brzegiem rzeki Biała Lądecka, około 1 kilometra od centrum miasta Lądek-Zdrój. Do dyspozycji Gości oferujemy pokoje premium oraz standard, mogące pomieścić łącznie 121 Gości, z możliwością zwiększenia tej liczby przy użyciu dostawek nawet do 160. W pobliżu hotelu znajduje się również Mir-Jan Willa, oferująca 10 pokoi dla 22 osób.
Każdy pokój posiada dostęp do sieci Wi-Fi, telewizor i łazienkę. Zapewniamy również śniadanie i wellness&spa.

Nasz ośrodek zajmuje się także organizacją konferencji i spotkań dla firm, którym oferujemy do wyboru i dyspozycji trzy sale: dużą do 150 osób, średnią do 60 osób oraz nastrojową, niewielką salę przeznaczoną dla 20 uczestników imprezy. W salach tych znajdują się wszystkie udogodnienia techniczne niezbędne do prowadzenia konferencji, czy szkoleń: mikrofony, rzutniki pismai folii, flipchart, tablice, łącze internetowe. Do dyspozycji jest również rzutnik z ekranem.

W przerwach kawowych nasi pracownicy serwują wypieki własnego wyrobu, a po zajęciach hotel zapewnia liczne atrakcje dla uczestników, m in. turystykę ekstremalną: liniowe przeprawy przez rzekę, wspinaczki skalne, szalone rajdy czterekołowcami, skjoringi itp. Takie udogodnienia z pewnością uatrakcyjnią profesjonalne spotkania oraz umilą pobyt Organizatorom i ich Gościom.

W ofercie hotelu widnieje także szeroka paleta usług gastronomicznych. takich jak organizacja wesel i komunii. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę dotyczącą m.in. wyboru menu oraz dekoracji sali. Oferujemy również apartament dla nowożeńców i 50% zniżki dla gości weselnych.

Hotel Mir-Jan zajmuje się także organizowaniem bali sylwestrowych, andrzejkowych, karnawałowych i ostatkowych, z zapewnieniem pełnej obsługi gastronomicznej i odpowiedniej oprawy muzycznej.

Staramy się zaspokajać wszelkie potrzeby naszych Gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty ośrodka i skorzystania z naszych usług.
Marki i specjalizacje
Do dyspozycji w Hotelu znajdują się 3 sale: klimatyzowana dla 150 osób, klimatyzowana dla 60 osób oraz kameralna sala dla 20 osób. Sale wyposażone są w media: mikrofon, rzutniki pism i folii, flipchart, tablice, łącze internetowe. Na terenie ośrodka znajduje się również darmowa sieć internetu bezprzewodowego Wi-Fi. Dodatkowo udostępniamy rzutnik multimedialny wraz z ekranem.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń