Mir-Jan Klinika Rehabilitacji

Zajmujemy się rehabilitacją kręgosłupa

Rehabilitacja
ul. Kościuszki 78, 45-701 Lądek Zdrój dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mir-Jan Klinika Rehabilitacji

Informacje

Opis działalności
Klinika Mir-Jan Lądek znajdująca się w Lądku-Zdrój, w województwie dolnośląskim prowadzona jest od 2013 roku. Klinika rehabilitacyjna to miejsce dla osób, które zmagają się z przewlekłymi bólami kręgosłupa i stawów.
Produkty i usługi
Nasza klinika oferuje Państwu rehabilitację na najwyższym poziome, w kameralnej atmosferze nad brzegiem rzeki Biała Lądecka. Miejscowość, której znajduje się klinika, otoczona jest pięknymi górami oraz lasami. Nasza Wykwalifikowana kadra specjalizuje się w indywidualnej terapii ruchem oraz w programach pielęgnacji urody i sylwetki.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie zabiegi jak między innymi:
- dermomasaż,
- body detox,
- kąpiel borowinowa,
- liposukcja ultradźwiękowa,
- lipoliza,
- oczyszczanie i nawilżanie,
- komora hiperbaryczna,
- laser wysokoenergetyczny,
- elektroterapia BTL,
- terapia URO.
Polecamy również okłady borowinowe, które stosuje się przy takich schorzeniach jak: reumatyzm, choroba zwyrodnieniowa stawów, stany zapalne mięśni, przewlekle nerwobóle. Zabiegi są także skuteczne w chorobach kobiecych takich jak niedoczynność jajników oraz stosuje się je także podczas menopauzy.

Proponujemy wyjątkowe pobyty antystresowe i rehabilitacyjne, w których trakcie, pod opieką wykwalifikowanej kadry w postaci psychologa-psychoterapeuty, rehabilitanta oraz dietetyka klinicznego zniwelujemy stres do bezpiecznego poziomu, nauczymy jak go kontrolować i jak sobie z nim radzić.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kliniki Rehabilitacyjnej w Lądku Zdroju.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń