Skaltech Sp. z o.o. Kruszywa drogowe, ogrodowe i ozdobne

Producent kruszyw drogowych i ogrodowych

Kamień i kruszywa
57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
668 390 193
Skaltech Sp. z o.o. Kruszywa drogowe, ogrodowe i ozdobne

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Skaltech znajduje się w Ołdrzychowicach Kłodzkich, w województwie dolnośląskim. Na rynku działamy już prawie 10 lat. Jesteśmy producentem kruszyw i części zamiennych ze stopów wysokomanganowych do maszyn kruszących. Handel kruszywem ozdobnym, a także ogrodowym odbywa się na terenie całego kraju.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji kruszyw ogrodowych i drogowych. Te ostatnie cechuje barwa kremowa o żółtawym odcieniu i drobnoziarnista struktura. Kruszywo drogowe znajduje zastosowanie przy budowie dróg.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się u nas gresy ogrodowe. Można je wykorzystać przy dekoracji skalniaka, oczka wodnego albo na taras. Oferowane przez nas kruszywa ogrodowe przydają się również do obsypywania przestrzeni przy ścieżkach, pod drzewka oraz do wystroju wnętrz.

Grysy ogrodowe są przez nas produkowane z marmuru dolomitowego. Te kamienie ogrodowe doskonale się sprawdzają, zarówno w nowoczesnych ogrodach, jak i na tradycyjnych, eleganckich działkach.

Kamień, który oferujemy ma bardzo dobre parametry, jeśli chodzi o utrzymywanie i oddawanie ciepła. Daje to nowe spojrzenie na kamień ozdobny. Ponadto pozwala on na projektowanie kominków wewnątrz lub na zewnątrz budynków oraz na aranżacje w koszach gabionowych. Dzięki całej gamie frakcji, barw i struktur mamy prawie nieograniczone możliwości aranżacji.

W konkurencyjnej cenie mamy kruszywa z marmurów dolomitycznych. To kruszywo to przedmiot eksploatacji dla potrzeb przemysłu kamieni budowlanych i drogowych. Wydobywane kopaliny znajdują zastosowanie głównie przy produkcji kruszyw granulowanych i kruszyw łamanych zwykłych, np. klińca czy tłucznia.

Na rynku działamy również jako producent części zamiennych, w tym odlewów staliwnych do kruszarek: szczękowych, udarowych, stożkowych i młotkowych.

Wszystkie zainteresowane naszą ofertą osoby zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Skaltech.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń