Hotel "Radków" Schronisko Restauracja "Graniczna" Alicja Kocoń

GÓRY STOŁOWE - APARTAMENTY i tanie pokoje! Wędrówkowy raj na szlakach pogranicza

Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
Rynek 18, 57-420 Radków dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 092 932
748712687
graniczna.radkow@interia.pl
748712687
wesele.wambierzyce@onet.pl
502092932
502720978
Adres korespondencyjny
Rynek 18, 57-420 Radków dolnośląskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
GÓRY STOŁOWE - APARTAMENTY i tanie pokoje! Wędrówkowy raj na szlakach polsko-czeskiego pogranicza. RADKÓW - GÓRY STOŁOWE - oferujemy wygodne apartamenty dla par i rodzin oraz tanie pokoje z łazienkami i Tv. Restauracja (udział w Dziedzictwie Kulinarnym Dolnego Śląska), obiad od 15 zł, wesela, imprezy itd. Piękny Zalew Radkowski z kąpieliskiem, szlaki na czeską stronę, Wambierzyce, Skalne Grzyby.
Produkty i usługi
Położenie Radkowa u podnóża Szczelińca Wielkiego, na obrzeżach Parku Narodowego, a więc w pobliżu wielu atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej sprawia, że jest on idealną bazą wypadową do organizacji ciekawych wycieczek rodzinnych bądź grupowych.

W bezpośredniej bliskości miasteczka znajduje się cały szereg miejsc atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży, jak np. Zalew w Radkowie, skansen i Zoo w Wambierzycach, muzeum kopalni w Nowej Rudzie czy letni tor saneczkowy w Polanicy.

Nasz Dom Gościnny mieści się w Centrum miasteczka, w zabytkowej kamienicy Rynku. Jest stylowy (przed wojną był tu renomowany hotel) i w ostatnich latach został gruntownie wyremontowany.

W trakcie adaptacji staraliśmy się stworzyć odpowiednie warunki dla prawie wszystkich grup gości. Obok kilku wygodnych apartamentów dla par bądź rodzin i stylowych pokoi typu hotelowego (z TV-Sat i łóżkami małżeńskimi), oferujemy tanie noclegi w schludnych pokojach wieloosobowych.

Posiadamy własną restaurację (przy zamówieniu z góry wyżywienie dzienne od 24 zł/os), stylową kawiarnię, bar z bilardem, salę imprezową z kominkiem, przytulny i bezpieczny grill-ogród (w głębi budynku, bez dostępu z ulicy) oraz wypożyczalnię rowerów (dla naszych gości gratis!). W naszej restauracji od niedawna serwujemy także dania regionalne - jesteśmy członkami Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska! Organizujemy dla naszych gości wieczorki grillowe w naszym stylowym grill - ogródku!

Zapraszamy Państwa do wędrówkowego raju, jakim są Góry Stołowe!
Specjalizujemy się w organizacji pobytów grup szkolnych i młodzieżowych (maj, czerwiec), a także wycieczek zakładowych oraz wczasów rodzinnych i pobytów indywidualnych (cały rok).
Marki i specjalizacje
Prowadzimy hotel i restaurację w Górach Stołowych.
W naszej ofercie znajdują się dania regionalne polskie i polsko - czeskie, jak np. "Pstrąg po radkowsku", Placki po radkowsku", "Wołowina kłodzka na trójniaku".
Ponadto oferujemy wyśmienite piwo klasztorne z czeskiego Broumova, w tym smakowity ciemny OPAT oraz niezrównany jasny, niepasteryzowany BENEDIKTIN.
Certyfikaty
Jesteśmy uczestnikami Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska, posiadamy odpowiedni Certyfikat i serwujemy pyszne dania regionalne, oparte na produktach lokalnych (np. Pstrąg po radkowsku czy Wołowina kłodzka z knedlami i warzywami na parze).

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń