Stanbud Sp. z o.o.

Roboty ziemne, drogowe i usługi sprzętowo-transportowe

Wykopy i roboty fundamentowe
57-540 Trzebieszowice 143 dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
609 948 165
Stanbud Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Stanbud to firma specjalizująca się w wykonywaniu robót ziemnych i drogowych. Realizujemy także usługi sprzętowo-transportowe. Nasza siedziba znajduje się w Trzebieszowicach na terenie województwa dolnośląskiego. Działamy od 2012 roku.
Produkty i usługi
Z usług naszej firmy mogą skorzystać zarówno firmy, osoby prywatne, jak i różnego rodzaju instytucje, czy jednostki samorządowe. Wśród zrealizowanych przez nas prac znalazły się obiekty sportowe, parkingi i drogi. Dysponujemy wywrotkami o tonażu od 1 do 26 ton oraz ciągnikami siodłowymi z naczepami, przez co skutecznie realizujemy usługi sprzętowo-transportowe.

Do naszych zadań należy między innymi:

- wykopy pod wodociągi i kanalizacje,
- wyburzenia i rozbiórki,
- zimowe utrzymanie dróg i parkingów,
- wykopy pod fundamenty.

Podążamy za rozwojem technologicznym. Inwestujemy w coraz nowszy sprzęt i przeprowadzamy regularne szkolenia dla naszych pracowników. Staliśmy się idealnym partnerem dla firm działających w wielu branżach! Dla nas roboty drogowe, roboty ziemne i roboty instalacyjne nie stanowią żadnego wyzwania! Odpowiemy na Państwa zgłoszenie błyskawicznie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy na stronę internetową lub do odwiedzenia biura Stanbud w Trzebieszowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Justyna
Usługi świadczone na bardzo wysokim poziomie. Posiadają maszyny, którymi wykonają roboty drogowe bardzo szybko. W razie konieczności wiemy, do kogo się zgłosić w sprawie innych prac.
G
Grzegorz
Firma, które rzetelnie podeszła do realizacji zlecenia. Wykonali dla nas wykopy pod instalacje sanitarne. Praca nie zajęła im dużo czasu. Po zakończonych pracach zadbali o porządek.