Ogrody Pod Śnieżką Michał Krysiak

Zaopiekujemy się Twoim ogrodem

Ogrodnictwo
ul. Konstytucji 3 Maja 6a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ogrody Pod Śnieżką Michał Krysiak
ul. Konstytucji 3 Maja 6a, 58-540 Karpacz, woj. dolnośląskie
NIP
6112672357
Telefon
Ogrody Pod Śnieżką Michał Krysiak

Informacje

Opis działalności firmy Ogrody Pod Śnieżką Michał Krysiak w Karpacz
Firma Ogrody Pod Śnieżką, prowadzona przez Michała Krysiaka, znajduje się w Karpaczu. Projektujemy i zakładamy tereny zielone, instalujemy systemy nawadniania oraz zapewniamy całoroczną opiekę nad ogrodami. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Projektowanie i zakładanie ogrodów zlecicie firmie Ogrody Pod Śnieżką w Karpaczu. Z pasją tworzymy funkcjonalne i estetyczne ogrody, które zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów.

Pomagamy w projektowaniu oraz zakładaniu trawników oraz elementów małej architektury, takich jak murki, pergole czy place zabaw dla dzieci. Wykonujemy drenaże, instalujemy siatki przeciw kretom oraz montujemy systemy oświetlenia.

W ogrodach montujemy automatyczne systemy nawadniania. Bazujemy na komponentach takich firm, jak Rain Bird czy Hunter. Tworzymy systemy zapewniające regularne i zrównoważone podlewanie roślin, co jest kluczowe dla zdrowego wzrostu i rozwoju roślinności. Dzięki nim możecie dostosować ilość wody do potrzeb roślin, unikając nadmiernego lub niewystarczającego podlewania, co prowadzi do oszczędności wody.

W ramach naszej działalności sprawujemy też całoroczną opiekę nad Waszymi ogrodami. Prace pielęgnacyjne wykonujemy latem, wiosną, jesienią i zimą. Nasza oferta obejmuje takie, jak między innymi regularne koszenie trawnika, spulchnianie i odchwaszczanie rabat oraz klombów, nawożenie trawników, cięcie i formowanie żywopłotów czy odśnieżanie chodników, parkingów i dróg dojazdowych.

Szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów? Skontaktujcie się z nami!
Zasięg działania
Firma Ogrody Pod Śnieżką Michał Krysiak z lokalizacji: Karpacz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Jelenia Góra, karkonoski, lubański, lwówecki, złotoryjski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń