Auto skup złom

Skup i złomowanie pojazdów różnych marek i typów

Autozłom
ul. Daszyńskiego 16G, 58-570 Mysłakowice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto skup złom

Informacje

Opis działalności
Firma ma swoją siedzibę w Mysłakowicach, niedaleko Jeleniej Góry, w województwie dolnośląskim. Działa od 1991 r. zajmując się skupem i złomowaniem pojazdów. Jej właścicielem jest Grzegorz Kuźma.
Produkty i usługi
Firma prowadzi działalność w zakresie urzędowego złomowania pojazdów, niezależnie od stanu technicznego auta i jego marki. Jest licencjonowaną stacją demontażu pojazdów, zarejestrowaną pod numerem SD 41.

Jej głównym zadaniem są usługi kasacji samochodów wycofanych z eksploatacji, co jest zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów (Dz.U. z 2005 r. Nr 25, poz.202). Jedynie licencjonowane stacje demontażu są uprawnione do przeprowadzania tej procedury. Dzięki temu klienci otrzymują gwarancję darmowej kasacji, otrzymania zaświadczenia od demontażu oraz unieważnienia tablic, karty pojazdu i dowodu rejestracyjnego.

Główną działalnością firmy są takie usługi jak:
- recykling samochodów,
- urzędowa kasacja pojazdów,
- usługi holowania pojazdów,
- sprzedaż używanych części samochodowych pochodzących z demontażu,
- serwis opon i felg,
- auto serwis samochodowy, dostępny na miejscu w naszym warsztacie.

Części samochodowe pochodzą ze złomowanych samochodów oraz są importowane z Niemiec. Sprzedaż podzespołów jest wykonywana na terenie firmy, jak i za pomocą internetu. W tym drugim przypadku części są wysyłane do klientów.

Sprzedaż prowadzona jest od ręki, ponieważ w firmowych magazynach
przechowywane są podzespoły do wielu marek samochodów. Ponadto z kilkudziesięciu aut stojących na placu firmy może być w każdym momencie wymontowana potrzebna część.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy oraz możliwość kupienia części znajdą Państwo na stronie internetowej.Marki i specjalizacje
Skup samochodów
Złomowanie pojazdów
Kasacja Pojazdów
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bolesławiecki, jaworski, Jelenia Góra, kamiennogórski, Legnica, lubański, lwówecki, świdnicki, złotoryjski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń