Daniel Zatwarnicki

Konstrukcje metalowe i spawalnictwo artystyczne

Usługi spawania i zgrzewania
59-225 Konradówka 31 dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
724 743 156
Adres korespondencyjny
59-225 Konradówka 31 dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Daniel Zatwarnicki jest właścicielem firmy Spawik, która istnieje od 2011 roku. Działalność zlokalizowana jest w Konradówce na terenie województwa dolnośląskiego. Firma specjalizuje się w szeroko pojętym spawalnictwie.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Przez ten czas ugruntowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku oraz zgromadziliśmy liczne grono zaufanych Klientów. Nasze rzetelne podejście do powierzanych zleceń sprawiło, że jesteśmy szanowaną i cenioną marką.

Oferujemy wykonanie prac z zakresu spawalnictwa. Najważniejsze są dla nas potrzeby Klienta. Uważnie słuchamy, jakie są Państwa oczekiwania i wspólnie ustalamy plan pracy. Jesteśmy otwarci na pomysły zleceniodawców, a w razie potrzeby służymy fachową radą.

Oferta:
- balustrady balkonowe,
- balustrady schodowe,
- ogrodzenia,
- płoty,
- konstrukcje metalowe,
- meble,
- stoliki.

Mamy za sobą wiele realizacji, co potwierdza nasze bogate portfolio. Wśród wykonanych zleceń znajdują się proste, jak i wymyślne, skomplikowane projekty. Spawalnictwo to dla nas jednocześnie pasja. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kursach.

Cechuje nas solidność, terminowość oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Spawik, która znajduje się w Konradówce na terenie województwa dolnośląskiego. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Arkadiusz
Piękna realizacja mojego projektu. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Jestem bardzo zadowolona i już planuję kolejne zamówienie.