Dom Recyklingu. Sp. z o.o.

Ratuj z nami środowisko naturalne, segreguj odpady

Artykuły metalowe
ul. Kościuszki 10, 59-230 Prochowice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 555 339
609632266
Dom Recyklingu. Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Dom Recyklingu to spółka z siedzibą w Prochowicach, w województwie dolnośląskim. Jako spółka funkcjonujemy na rynku od 2011 roku. Zajmujemy się recyklingiem odpadów i tworzyw sztucznych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Recykling to ekologiczne działanie, które opiera się na ponownym wykorzystaniu surowców z różnego rodzaju tworzyw. Każdego dnia w Polsce używa się setek ton produktów z tworzyw sztucznych, które niejednokrotnie po pierwszym użyciu trafiają do kosza. Nasza firma zajmuje się usługami związanymi z profesjonalnym recyklingiem tworzyw sztucznych. Obejmuje on:
- mielenie tworzyw na sitach od 10mm,
- usługowe mycie tworzyw,
- separację tworzyw.

Dom Recyklingu oferuje także usługi doradcze. Pomagamy firmom w tworzeniu nowych linii produkcyjnych oraz modernizowaniu już tych istniejących biorąc pod uwagę rodzaje wykorzystywanych tworzyw sztucznych.

Dla zainteresowanych Klientów posiadamy możliwość importu maszyn i urządzeń do recyklingu. Są to kruszarki, młyny i osprzęt, ostrzałki do noży, wanny floatacyjne i wirówki.

Skupujemy różnego rodzaju tworzywa sztuczne. Wyprodukowane z polietylenu, poliereftanalenu, polipropylenu, czy polichlorku winylu produkty, stanowią ok 80% światowej produkcji tworzyw. Nasza firma skupuje:
- beczki,
- kanistry,
- skrzynki,
- butelki,
- chemię gospodarczą,
- zbiorniki samochodowe,
- miski,
- zderzaki samochodowe,
- szpule,
- folie.

Naszym Klientom sprzedajemy przemiały, które są myte i flotowane. Pochodzą zPP, PE, HDPE, PS, ABS i innych towarów. Udostępniamy także regranulaty produkowane w wytłaczarce kaskadowej. Oba produkty są wysokiej jakości.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą Dom Recyklingu z Prochowic. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń