Uni-Plast Okna drzwi bramy garażowe

Montujemy drzwi i okna w różnych budynkach

Okna
ul. Dąbrowskiego 2, 59-800 Lubań dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(75) 721 43 41
Adres korespondencyjny
ul. Dąbrowskiego 2, 59-800 Lubań dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Uni-Plast zlokalizowana jest w Lubaniu, na terenie województwa dolnośląskiego. Od 1998 roku istniejemy w branży stolarski otworowej. Właściciel to Krzysztof Zalipski.
Produkty i usługi
Zajmujemy się głównie sprzedażą i montażem okien, drzwi, bram itp. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie zabezpieczenie domu to sprawa priorytetowa. Nasze produkty idealnie się do tego nadają. Dzięki nim żaden nieproszony gość nie wejdzie na posesję ani do środka mieszkania. Poza tym ochronią się Państwo także przed słońce, wiatrem czy innymi warunkami atmosferycznymi.

Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat i wiemy, w jaki sposób trafić do Klientów. Oferta, jaką przygotowaliśmy, spełnia oczekiwania każdego z Państwa.

Nasza asortyment to:

- okna PCV,
- okna drewniane,
- drzwi drewniane,
- drzwi PCV,,
- drzwi antywłamaniowe,
- bramy posesyjne,
- ogrodzenia,
- markizy,
- rolety.

Montaż prowadzimy za pomocą specjalistycznego sprzętu, który znacznie przyśpiesza i ułatwia pracę. Proponujemy zamówienie także: rolet wewnętrznych, żaluzji, rolet zewnętrznych, markiz kasetowych i półkasetowych. Ponadto posiadamy w ofercie: żaluzje pionowe, rolety elewacyjne. Zakupić u nas można blaty kamienne: łazienkowe, kominkowe oraz kuchenne.

Asortyment zasilają również parapety kamienne, bramy garażowe segmentowe i rolowane. Prowadzimy tez montaż ogrodzenia posesji. W ofercie z drzwiami są drzwi kompozytowe oraz stalowe. Nasze bramy przemysłowe to te: rolowane, segmentowe i szybkobieżne.

Poza tym sprzedajemy żaluzje fasadowe i okna dachowe. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni monterzy, którzy podejmą się każdego zadania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń