Jankowski Krzysztof. Zakład kamieniarski

Kompleksowe usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie
59-818 Siekierczyn 330 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Jankowski Krzysztof
602785855
Jankowska Jolanta
660774958
756129766
Jankowski Krzysztof. Zakład kamieniarski

Informacje

Opis działalności
Zakład Kamieniarski Krzysztofa Jankowskiego istnieje w branży od 1995 roku. Firma zajmuje się produkcją i montażem nagrobków. Usługi oferowane są Klientom z Siekierczyna, w województwie dolnośląskim.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności są kompleksowe usługi kamieniarskie. Zakład specjalizuje się w produkcji i montażu nagrobków, parapetów, blatów granitowych i schodów. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, dostępnych w szerokim wariancie kolorystycznym i wzorniczym. Asortyment obejmuje między innymi:

- nagrobki pojedyncze,
- nagrobki podwójne,
- grobowce,
- nagrobki dziecinne,
- kominki,
- elementy granitowe.

Wszystkie wyroby zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Uzupełnieniem oferty jest obróbka granitu i marmuru. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom zakład kamieniarski gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług kamieniarskich.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń