Era. Skup złomu stalowego i metali kolorowych. Stacja demontażu pojazdów. Kosiorowski A.

Sprzedaj u nas swój złom!

Złom i surowce wtórne
59-330 Buszkowice 33 dolnośląskie
(3 reviews) napisz opinię
Era. Skup złomu stalowego i metali kolorowych. Stacja demontażu pojazdów. Kosiorowski A.
59-330 Buszkowice 33 dolnośląskie
Telefon
Era. Skup złomu stalowego i metali kolorowych. Stacja demontażu pojazdów. Kosiorowski A.

Informacje

Opis działalności firmy Era. Skup złomu stalowego i metali kolorowych. Stacja demontażu pojazdów. Kosiorowski A. w Buszkowice
Sup złomu stalowego i metali kolorowych Era założyliśmy w 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się w Buszkowicach, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem jest Adam Kosiorowski.
Produkty i usługi
Wyspecjalizowaliśmy się w skupowaniu złomu. Oddać do nas do skupu można złom różnego rodzaju. Dzięki temu, że działamy w tej branży od wielu lat, jesteśmy przygotowani na przyjęcie dowolnej ilości złomu. Dokładnie segregujemy otrzymane materiały. Wszystko po to, by zmniejszyć ilość rzeczy, które zagrażają środowisku i gromadzone są w nieprzystosowanych tego miejscach.

Nasza oferta to skup takich materiałów jak:

- złom stalowy,
- złom żeliwny,
- metale kolorowe.

W skład metali kolorowych, jakie skupujemy, wchodzi miedź, aluminium, mosiądz, brąz. Poza tym jest to nikiel, ołów, cynk. Zapewniamy również załadunek i rozładunek złomu, a także jego transport.

Trudnimy się też hurtową sprzedażą złomu. Wyprzedajemy puszki aluminiowe do recyklingu. Dzięki temu przyczyniamy się do powstawania rzeczy z materiału z odzysku, co jest obecnie mocnym trendem w ekologii.

Dodatkowo proponujemy kasację pojazdów. Skupujemy auta, które nadają się do kasacji i przeprowadzamy odpowiednie czynności. W ten sposób Klienci nie mają problemu z rozbitym samochodem i wiedzą, że jego części nie będą zaśmiecały środowiska.

Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż opału. Sprzedajemy opał najwyższej jakości, czyli wydajny oraz kaloryczny.

Zapraszamy - Era.
Zasięg działania
Firma Era. Skup złomu stalowego i metali kolorowych. Stacja demontażu pojazdów. Kosiorowski A. z lokalizacji: Buszkowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
M
Marek
Transport złomu za nieduże pieniądze. Ekstra, że świadczą takie usługi.
A
Anita
Skup złomu aluminium w pełni do polecenia. Super, że można mieć takie zaufanie w tej sprawie i pewność, że odpowiednio posegregują złom.
I
Iza
Rozładunek złomu to ich specjalność. Zawsze pomagają klientowi rozładować materiały, jakie się do nich dowozi. To bardzo pomocne.