Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Buba w Panoramie Firm

Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Buba


ul. Odrodzenia 36 /1
59-300 Lubin, woj. dolnośląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Adwokata Grzegorza Buby specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo gospodarcze, w tym sprawy sądowe: rozwody, alimenty, podziały majątkowe, łączenie i podziały spółek, wykroczenia, zatrzymania, aresztowania, prawo karne itp. Adwokat Grzegorz Buba w ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej świadczą doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądem i innymi organami, urzędami. Kancelaria reprezentuje klientów we wszystkich rodzajach spraw w oparciu o bogate podstawy wiedzy fachowej wg najwyższych standardów etycznych.

O nas

Adwokat Grzegorz Buba w ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej świadczy doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami oraz innymi organami i urzędami.

Kancelaria reprezentuje Klientów we wszystkich rodzajach spraw, w oparciu o bogate podstawy wiedzy fachowej oraz według najwyższych standardów etycznych zawodu adwokata.

Podstawą działania kancelarii jest indywidualne podejście adwokata
do każdego powierzonego mu problemu oraz bieżące informowanie Klienta i kolejnym etapie prowadzonej sprawy.

Szczególnie istotnym jest zbudowanie więzi z Klientem polegającej
na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie. Taka relacja, połączona z pełną poufnością przekazanych kancelarii informacji, pozwala w sposób profesjonalny reprezentować interesy Klienta.

Naszymi klientami są:
- osoby fizyczne,
- krajowe, oraz zagraniczne podmioty gospodarcze.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w:

- prawie cywilnym (przygotowanie i opiniowanie umów, prawo rzeczowe i sprawy wieczystoksięgowe, prawo zobowiązań, obrót nieruchomości, windykacja, ekspertyzy, opinie prawne)
- prawie rodzinnym i opiekuńczym (rozwody, alimenty, podział majątku)
- prawie gospodarczym (audyt prawny, reprezentowanie przedsiębiorców, negocjacje z dłużnikiem).

Produkty i usługi

PRAWO CYWILNE - pełna obsługa prawna osób fizycznych oraz krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz inwestorów, w tym między innymi przygotowanie i opiniowanie umów, sprawy związane z ochroną własności i innych praw rzeczowych, reprezentacja w sprawach wieczystoksięgowych, szeroko pojęte prawo zobowiązań: bezpodstawne wzbogacenie, obrót nieruchomościami, sprawy windykacyjne - sporządzanie pozwów o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym i upominawczym, negocjacje kontraktów w pełnym zakresie, sporządzanie opinii prawnych i ekspertyz, reprezentacja przed sądami powszechnymi, w tym przed Sądem Najwyższym.

PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE - w pełnym zakresie z uwzględnieniem spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz o podział majątku.

PRAWO GOSPODARCZE - kompleksowe doradztwo prawne począwszy od rozpoczęcia działalności, w tym: badania spółek (audyt prawny), stwierdzanie nieważności uchwał, prowadzenie spraw korporacyjnych, przygotowywanie projektów uchwał, łączenie, podział, przekształcanie spółek, tworzenie spółek, rejestracja spółek, zmiany w KRS, umowy cywilnoprawne związane zdziałalnością spółek, reprezentowanie przedsiębiorców przed sądami oraz urzędami w sprawach gospodarczych, windykacja należności, wszczęcie oraz prowadzenie postępowania sądowego, negocjacje z dłużnikiem w celu polubownego rozstrzygnięcia sporu, wszczęcie oraz monitorowanie przebiegu egzekucyjnego i zabezpieczającego.

SPORY SĄDOWE: wszczęcie i prowadzenie postępowania sądowego, reprezentacja przed wszystkimi sądami, w tym Sądem Najwyższym i NSA, prowadzenie spraw między innymi z zakresu prawa cywilnego, karnego i prawa pracy.

PRAWO KARNE: kancelaria służy Państwu pomocą w postępowaniu przygotowawczym przed Sądem I Instancji, w postępowaniu odwoławczym, w postępowaniach szczególnych oraz postępowaniu wykonawczym. Celem strategii działania jest ograniczenie negatywnych skutków, jakie pociąga za sobą udział w procesie karnym po stronie oskarżonego bądź pokrzywdzonego.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Głogów, Jelenia Góra, Złotoryja, Wrocław, Lubań, Legnica, Środa Śląska
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(10 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Katarzyna Rz.
2017-03-17
Witam, pragnę jak najbardziej dać tej Kancelarii rekomendację. Bardzo profesjonalny Adwokat. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Polecam serdecznie Kancelarię Pana Grzegorza Buby.
Basia S.
2016-01-24
Zdałam się na adwokat Anetę Nawrot i do dziś nie mogę wierzyć, że dzięki niej tak szybko mój koszmar jakim było życie z moim byłym mężem skończył się. Teraz mam mieszkanie, alimenty na siebie i dziecko i święty spokój z córką. Każdemu będę ją Polecać.
Paweł
2015-07-30
Pani Mecenas Nawrot-Rząsa bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy, polecam skorzystanie z usług tej Kancelarii i adw. Rząsy-Nawrot
Anita
2015-03-06
Pan Mecenas to mistrzu, wszystko wygrywa!
ANNA
2014-05-05
SKORZYSTAŁAM. POLECAM!!!
2013-08-26
Mieszkańcy Lubina nie muszą się martwić, jeśli potrzebują porady kompetentnego adwokata. Dla mnie wzorem w tym zakresie jest Grzegorz Buba. Rzeczowy i życzliwy. Prowadził dla mnie sprawę o podział majątku z pozytywnym rozstrzygnięciem. Współpraca od początku do końca przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń.
2013-08-07
Fakt, to adwokat, który angażuje się w sprawy, które prowadzi - w mig pisze potrzebne wnioski, przygotowuje się do rozpraw, ma fajny kontakt z klientem. U mnie sprawa o odszkodowanie wygrana. Z czystym sumieniem mogę polecić!
rad.rat
2013-05-17
Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuję fachowej porady prawnej. Współpraca z klientem przebiega wzorowo. Aż człowiek wie, za co płaci! O wszystkim jest informowany, o wszystko może zapytać. Bez zastrzeżeń. Nie życzę nikomu konieczności kontaktowania się z adwokatem, a jeśli to najlepsza jest kancelaria Grzegorza Buby!
2013-03-08
skuteczny i dobry!!! polecam
Zenon
2013-02-05
skorzystałem polecam
rozwody separacje, konkubinat, podział majątku adwokat, spadki adwokat, kancelaria adwokacka, spadek, darowizna, rozwód, prawo cywilne, prawo międzynarodowe, prawo lokalowe, prawo pracy, prawo konkurencji, konsultacje prawne, usługi prawne, zastępstwo procesowe, zastępstwo w postępowaniach, obsługa prawna, sporządzanie umów, opiniowanie umów, szkolenia prawne, prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, prawo zamówień publicznych, prawo administracyjne, prawo autorskie i własności przemysłowej, prawo autorskie, prawo upadłościowe, prawo naprawcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawa rodzicielskie, ustalanie rodzicielstwa, ustalanie ojcostwa

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Odrodzenia 36 /1
59-300 Lubin, woj. dolnośląskie