Firma Barabaś Sp. z o.o.

Kostka brukowa
ul. Przemysłowa 1 C, 59-300 Lubin dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
NIP
6922507437
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Firma Barabaś Sp. z o.o. jest Kostka brukowa. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lubin w województwie dolnośląskim.
Pracownicy Firma Barabaś Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (76) 84...
Jeśli chcesz nawiązać z Firma Barabaś Sp. z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 59-300 Lubin ul. Przemysłowa 1 C.
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Firma Barabaś Sp. z o.o..

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Piotr
Nie polecam firmy a wręcz odradzam. Rok temu kupiłam u nich kostkę wraz z usługą położenia. Kostka została źle położona. Są uskoki szczeliny, kostka uszczerbiona i uszkodzone nawadnianie. Rok czasu przyjeżdżali do usunięcia usterki, żeby na koniec powiedzieć, że tego nie zrobią bo przez te uskoki nikt się nie wywraca. Firma brukarzy była często pijana, ponieważ podczas pracy chłodzą się piwem
K
K.R
Nie było łatwo trafić ale na miejscu Panie były bardzo pomocne w wyborze kostek. Okazało się przy okazji, że mogłam także zakupić na miejscu ozdobne elementy jak komplet ławeczek oraz kwietniki do ogrodu więc sprawę załatwiłam kompleksowo. Polecam.:)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.