Firma Barabaś Sp. z o.o.

Kostka brukowa
ul. Przemysłowa 1 C, 59-300 Lubin dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Firma Barabaś Sp. z o.o. jest Kostka brukowa. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lubin w województwie dolnośląskim.
Pracownicy Firma Barabaś Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (76) 84...
Jeśli chcesz nawiązać z Firma Barabaś Sp. z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 59-300 Lubin ul. Przemysłowa 1 C,.
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Firma Barabaś Sp. z o.o..

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
K.R
Nie było łatwo trafić ale na miejscu Panie były bardzo pomocne w wyborze kostek. Okazało się przy okazji, że mogłam także zakupić na miejscu ozdobne elementy jak komplet ławeczek oraz kwietniki do ogrodu więc sprawę załatwiłam kompleksowo. Polecam.:)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.