Gabinet Logopedyczny Logo-Fonem Wioletta Sawaryn

Diagnostyka i terapia logopedyczna

Logopedzi
ul. Sportowa 15, 59-300 Lubin dolnośląskie
Poniedziałek 15:00 - 19:00
Wtorek 15:00 - 19:00
Środa Zamknięte
Czwartek 15:00 - 19:00
Piątek Zamknięte
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 613 753
Gabinet w Głogowie
608613753
http://www.logopeda.glogow.pl
Może cię zainteresować
Gabinet Logopedyczny Logo-Fonem Wioletta Sawaryn

Informacje

Opis działalności
Gabinet logopedyczny LOGO-FONEM Wioletty Sawaryn działa na terenie Głogowa i Lubina. Oferuje on usługi z zakresu profilaktyki, diagnozy i terapii logopedycznej oraz neurologopedycznej.
Produkty i usługi
Jestem specjalistą logopedą, neurologopedą oraz pedagogiem terapeutą. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w różnych placówkach specjalnych i szkolnych, a także w szpitalu na oddziale neurologicznym.
Oferuję kompleksową opieką logopedyczną, w ramach której przeprowadzam konsultację, diagnostykę, udzielam porad, stosuję profilaktykę logopedyczną oraz przeprowadzam terapię.

Posiadam Certyfikat Zawodowy Logopedy, Certyfikat Terapeuty Dysleksji, uprawnienia do pracy metodą Dyna Lingua M.S.(tj. psychostymulacyjna metoda kształtowania i rozwoju mowy oraz myślenia), uprawnienia do stosowania Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz w terapii logopedycznej i wiele innych.

Jestem logorytmikiem, a więc wykorzystuję podczas zajęć logopedycznych metodę wspomagającą rozwój motoryki dużej i małej, słuchu i mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Specjalizuję się w wykonywaniu masażu logopedycznego u niemowląt, dzieci, także osób dorosłych, które doznały udaru mózgu, wylewu czy urazu mózgu.

Umiejętności, które nabyłam w trakcie kursów, szkoleń, warsztatów logopedycznych pozwalają mi na prawidłowy dobór metod i technik w pracy terapeutycznej z dzieckiem i dorosłym.

Podejmuję się terapii takich zaburzeń jak:
- brak mowy,
- opóźnienie rozwoju mowy,
- nierozumienie mowy,
- mowa bezdźwięczna, tj. mylenie głosek,
- dyslalia,
- niepłynność mowy,
- afazja,
- zaburzenia analizy i syntezy sylabowej i głoskowej słów.

Ponadto zajmuję się terapią logopedyczną osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi, dzieci autystycznych i z zespołem Aspergera oraz uszkodzeniem OUN.

Wydaję opinie.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej i skorzystania z mojej pomocy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń