Gabinet Logopedyczny Logo-Fonem Wioletta Sawaryn Specjalista Neurologopeda

Diagnostyka, terapia wad wymowy i zaburzeń mowy

Logopedzi
ul. Sportowa 15, 59-300 Lubin dolnośląskie
(23 opinie) napisz opinię
Gabinet Logopedyczny Logo-Fonem Wioletta Sawaryn Specjalista Neurologopeda
ul. Sportowa 15, 59-300 Lubin dolnośląskie
Telefon
Gabinet Logopedyczny Logo-Fonem Wioletta Sawaryn Specjalista Neurologopeda

Informacje

Opis działalności firmy Gabinet Logopedyczny Logo-Fonem Wioletta Sawaryn Specjalista Neurologopeda w Lubin
Gabinet logopedyczny LOGO-FONEM Wioletty Sawaryn działa na terenie Lubina, w województwie dolnośląskim. Oferuje on usługi z zakresu profilaktyki, diagnozy i terapii logopedycznej oraz neurologopedycznej.
Produkty i usługi
Gabinet Logopedyczny od wielu lat zajmuje się diagnostyką i profilaktyką logopedyczną i neurologopedyczną zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Logopeda przeprowadza terapie, które pomogą w zniwelowaniu wady wymowy oraz zaburzeń mowy.

Do podstawowych czynności wykonywanych przez placówkę należy także kształtowanie percepcji słuchowej i słuchu fonemowego, które opierają się na zaburzonej analizie i syntezie sylabowej i głoskowej słów. Terapie skierowane są przede wszystkim do osób borykających się z nieprawidłową realizacją głosek, bądź mową bezdźwięczną, czyli myleniem głosek. W zakres konsultacji terapii wchodzą również:

- afazja,
- dysleksja,
- niepłynność mowy,
- dwujęzyczność,
- opóźniony rozwój mowy,
- terapia mowy dzieci z uszkodzeniem Ośrodkowego Układu Nerwowego,
- niesprawność intelektualna.

Gabinet zajmuje się również osobami z dysfunkcjami rozwojowymi takimi jak zespół Downa i inne wady genetyczne oraz rozszczep wargi i podniebienia. Pomaga pacjentom ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Gabinet logopedyczny Logo-Fonem w Lubinie.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Gabinet Logopedyczny Logo-Fonem Wioletta Sawaryn Specjalista Neurologopeda z lokalizacji: Lubin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(23 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
Ogromnie dziękuję tej Pani za zaangażowanie w prowadzone zajęcia. Nasz syn cierpiał na opóźniony rozwój mowy, ale ćwiczenia i terapia prowadzona przez tę specjalistkę przyniosła wyraźny skutek. Pani ma dobre podejście do dzieci oraz wiedzę na temat logopedii.
G
Grażyna
Pani Sawaryn bardzo nam pomogła w leczeniu zaburzeń mowy naszej córeczki. Od początku widziała, w czym jest problem i prowadziła zajęcia, dzięki którym nieprawidłowa wymowa głosek minęła!
T
Tomasz
Pani Wioletta to świetny fachowiec! Najlepszy logopeda jakiego widziałem przy pracy!
O
O
Olimpia Olczak
Motywuje do działania również rodziców. Postępy jakie syn poczynił dzięki Pani terapii i pokazaniu jak pracować z synem pozwolą synowi osiągnąć sukces i dogonić rówieśników. Dla Pani Wioletty nie ma "rzeczy niemożliwych" i "przypadków beznadziejnych" :) Gorąco polecam!
O
O
Olimpia Olczak
Dla mnie jako rodzica ważne jest to, że syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia i zawsze wychodzi z nich zadowolony. Każde zajęcia kończą się ich omówieniem z rodzicem i wskazówkami jak pracować z dzieckiem w domu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami.
O
O
Olimpia Olczak
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić terapię u Pani Wioletty Sawaryn. Zawsze przygotowana, z głową pełną pomysłów, umiejąca wykorzystać aktualny humor czy nastawienie dziecka do pracy ( wiadomo, dzieci też mają różne dni a Pani Wioletta świetnie to wyczuwa i umie dostosować zajęcia tak aby dziecko wyniosło z nich jak najwięcej).
A
Arek
Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego logopedy. To świetny specjalista!
M
Marcelina
Mój synek miał opóźnienia w rozwoju mowy. Dzięki gabinetowi logopedycznemu udało mu się wszystko nadrobić i dziś pięknie mówi.
L
Liliana
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym logopedą. Dzięki niemu moje dziecko nauczyło się poprawnej wymowy.
K
Kalina
Moje dziecko miało problemy w nauce, które spowodowane były dysleksją. Dzięki terapii logopedycznej udało się zniwelować problem.
A
Arkadiusz
Bardzo dobry logopeda. Dzięki niemu moje dziecko przestało seplenić i nie myli też głosek. Polecam!
A
K
Anna. K.
prawdziwy profesjonalizm, spodziewane efekty leczenia w krótkim czasie, polecam serdecznie
P
Paweł
Cudowna Kobieta. Dziękuję za wszystko. Za wiarę w siebie i nowe życie.
E
Ewa
pełen profesjonalizm.Serdecznie Polecam
A
Anna
Polecam, pełen PROFESJONALIZM
R
A
Rodzice Antka
Pani Wioletka to bardzo dobry specjalista. Kompetentna, miła, rewelacyjne podejście do dziecka, duże zaangażowanie podczas terapii. Dziękujemy.
P
Paweł
Gabinet profesjonalny, duże doświadczenie i indywidualne podejście do problemu. Tylko Polecać.
E
Elwira
Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Praca, jaką wykonuje z moim 4-letnim synkiem daje znakomite efekty. Jeszcze 3- mce temu nie można było zrozumieć, co mój syn mówi, a dzisiaj mówi już wyraźnie. Pani Wioleta ma znakomite podejście do dzieci. Syn nie może się doczekać kolejnych wizyt. Szczerze Polecam, efekty jej pracy przyszły bardzo szybko, z czego jestem ja i syn bardzo zadowoleni.
K
Katarzyna
Polecam każdemu rodzicowi, którego dziecko ma jakiekolwiek problemy z wymową. Pani Wioletta jest przemiłą osobą. Moja Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia, nie może doczekać się kolejnej wizyty. Zachęcam bardzo.
M
Monika
Bardzo profesjonalny Gabinet. Pani Wioletta, to osoba b. dobrze przygotowana do wykonywanego zawodu, wyposażenie gabinetu profesjonalne. Polecam.
A
Anna
Pani Wioletta jest osobą ciepłą, serdeczną. Wykazuje dużą cierpliwość, zrozumienie. Przede wszystkim działa profesjonalnie, z indywidualnym podejściem i to jest dla nas b. ważne. Polecam.
X
xxx
Przyjazna atmosfera, bardzo miła osoba, warto skorzystać z terapii tego Gabinetu.:)
M
M
K
Marzena mama Kacpra
Bardzo doświadczony Logopeda i Pedagog. Miła, przyjazna, atmosfera. Polecam.